^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Wizyta gości z Ukrainy - IX.2011

 W dniach od 03.09.2011r. do 05.09.2011r., mięliśmy przyjemność gościć w szkole 20 uczniów i ich opiekunów ze szkoły w Zumaniu (Ukraina). Ukraińscy uczniowie w towarzystwie polskich kolegów mieli możliwość zwiedzenia naszej szkoły oraz uczestniczenia w niektórych zajęciach. Skorzystali również z okazji i zwiedzili Nową Sól, jej okolice, odbyli rejs po Odrze, pod opieką Dyrektora szkoły poznali Zieloną Górę i jej zabytki. Nasi ukraińscy goście uświetnili swoim występem artystycznym dożynki gminne, wzbudzając powszechny zachwyt swoimi strojami, a przede wszystkim umiejętnościami tanecznymi i wokalnymi. Mamy nadzieję, że wizyta ta zapoczątkowała stałą współpracę ze szkołą w Zumaniu, z która łączy nas porozumienie o współpracy podpisane 31.08.2009r. 

Opracowała mgr Małgorzata Kruk

Wizyta gości z Ukrainy - IX.2011