^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

UWAGA! DLA ÓSMOKLASISTÓW

Odbiór zaświadczeń z egzaminu ósmoklasisty od piątku 31 lipca do wtorku 4 sierpnia, od godz. 9.00 do 13.00 w sekretariacie szkoły (możliwe inne godziny po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu). Po odbiór mogą zgłaszać się uczniowie, rodzice lub opiekunowie prawni (proszę zabrać dokument potwierdzający tożsamość). Przy odbieraniu zaświadczeń obowiązują zasady reżimu sanitarnego: do sekretariatu wchodzimy pojedynczo, pozostałe osoby czekają w korytarzu szkolnym z zachowaniem bezpiecznych odległości, osoby odbierające dokumenty mają maseczki ochronne na twarzy. Przypominamy, że od 31 lipca do 4 sierpnia br. macie czas, aby złożyć zaświadczenia w szkole ponadpodstawowej, w której chcecie kontynuować naukę.
 

Informacja o godzinach pracy przedszkola

 

Informujemy, że przedszkole w lipcu czynne jest od 7.00 do 15.00!

 

Zakończenie roku szkolnego przez klasy ósme

W czwartek, 25 czerwca, uroczyście pożegnaliśmy absolwentów klas 8a i 8b. Mimo trwającej pandemii udało się zorganizować zakończenie z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa i higieny. Były dyplomy i podziękowania dla uczniów wyróżniających się w wielu dziedzinach życia szkolnego i społecznego. 

Najlepsi tradycyjnie odebrali nagrody z rąk pana dyrektora Jarosława Suskiego oraz pani burmistrz Barbary Wróblewskiej, którzy życzyli naszym ósmoklasistom samych sukcesów na dalszej drodze edukacji i dostania się do wymarzonych szkół. 
Teraz pora na zasłużony odpoczynek. Bezpiecznych wakacji :) 

Wyniki Kangura Matematycznego

W czerwcu uczniowie brali udział w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”. kankurs przeprowadzony został zdalnie za pomocą platformy dzwonek.pl. WYRÓŻNIENIA otrzymali: 

1. Hanna Strzelczyk klasa 2a
2. Maja Miniewska klasa 2c
3. Inga Popowicz klasa 3a
4. Zbigniew Hałabura klasa 8b
5. Martyna Sobczyk klasa 4a

 Gratulujemy sukcesu. Nagrody zostaną wręczone podczas rozdania świadectw.

opiekun mgr Renata Słotwińska, Monika Kozak

Aktualności 2019/2020