^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Witamy nowych czytelników!


20 stycznia 2014 w bibliotece szkolnej miała miejsce wyjątkowa uroczystość. Uczniowie z klas 1a i 1b zostali pasowani na czytelników. Podczas imprezy uczniowie zwiedzili bibliotekę, obejrzeli  prezentacje multimedialną na temat drogi książki od autora do czytelnika. Dzieci miały okazję sprawdzić się   w odgadywaniu zagadek, wysłuchać „próśb” książki i podzielić się informacjami na temat swojej ulubionej książki. Po złożeniu ślubowania uczniowie mogli wypożyczyć  wybraną książeczkę. Aby dodatkowo uczcić spotkanie, został ogłoszony konkurs plastyczny pt.:” Moja pierwsza wizyta w bibliotece szkolnej”.

Uroczystość w bibliotece zakończył słodki poczęstunek.

zdjęcia

mgr Jolanta Witek - Mortawska

Witamy nowych czytelników!