^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Spotkanie w bibliotece

2 października 2012r. w bibliotece szkolnej odbyło się spotkanie z Anną Onichimowską - poetką, dramatopisarką, autorką książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz scenariuszy radiowych, telewizyjnych i filmowych. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas 4-6.

Pisarka opowiadała o swoim dzieciństwie, pracy, licznych podróżach, ale najwięcej o książkach. Bardzo chętnie przeczytała nam fragment o Lucusiu ze swojej książki pt.: "Aleksander". Uczniowie prześcigali się w zadawaniu pisarce przeróżnych pytań, na które pani Onichimowska cierpliwie i ciekawie odpowiadała. Atmosfera była bardzo przyjemna, a kontakt z naszymi uczniami serdeczny i ciepły. Pod koniec spotkania pisarka dokonała wpisu pamiątkowego do kroniki szkolnej i podpisywała swoje książki. Natomiast uczniowie serdecznie podziękowali kwiatami naszemu gościowi za wizytę w bibliotece. Dziękujemy również Pani Marii Zatorskiej za umożliwienie spotkania z pisarką.

mgr Jolanta Witek - Morawska

Spotkanie w bibliotece