^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Nasi ósmoklasiści pokazali język!

Tym razem chodzi o język angielski. Średni wynik egzaminu z języka angielskiego naszych absolwentów to 69%! Jest to osiągnięcie na poziomie szkół zielonogórskich (70%) i gorzowskich (71%). Średni wynik w powiecie nowosolskim to 63%. 
Lepsze niż w ubiegłym roku-  zarówno w skali procentowej jak i staninowej- są też wyniki z języka polskiego: 55% i stanin 4. Jest to wynik na poziomie średniej procentowej powiatu nowosolskiego (56%).
No i matematyka- 35% nie robi zbyt dużego wrażenia, choć w tym trudnym roku obawialiśmy się najbardziej o wyniki tego egzaminu. Teraz czas na wnioski i działanie. Już od 2 września organizujemy dodatkowe zajęcia z matematyki i innych przedmiotów egzaminacyjnych. Póki co jednak mamy wakacje. 
Wszystkim absolwentom gratulujemy, życzymy dostania się do wymarzonych szkół i wspaniałych wakacji.
 
dyrektor szkoły
mgr Jarosław Suski

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

25 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2020/21.
Pan dyrektor Jarosław Suski tradycyjnie wręczył najlepszym uczniom świadectwa oraz dyplomy i nagrody za osiągnięcia sportowe, artystyczne i działalność społeczną. 
Podziękował również za życzliwość i otwarte serca naszym uczniom, rodzicom, pracownikom oraz przyjaciołom. Kolejny raz się potwierdziło, że wspólnie możemy wiele. Po uroczystości na placu apelowym uczniowie udali się do klas, by pożegnać się na dwa miesiące ze swoimi wychowawcami. 
 
Życzymy wszystkim spokojnych i bezpiecznych wakacji!!! 
Do zobaczenia we wrześniu:) 

Czytaj więcej: Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Bezpiecznie...

W związku ze zbliżającymi się wakacjami uczniowie naszej szkoły wzięli udział w pogadankach profilaktycznych dotyczących bezpieczeństwa w czasie wakacji, prowadzonych przez Policję i WOPR.

Czytaj więcej: Bezpiecznie...

Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego dla klas 1-7 odbędzie się 25 czerwca o godz. 9.00 na placu apelowym przed szkołą. Następnie uczniowie udadzą sie do swoich klas, gdzie z rąk wychowawców odbiorą świadectwa.
Klasy ósme pożegnamy w czwartek 24 czerwca, o godz. 17.00 - 8a i 18.30 - 8b.
Aktualności 2020/2021