^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Sztuka bujania w obłokach...

Już po raz drugi uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym „Dzieło się...czyli sztuka bujania w obłokach” organizowanym przez zielonogórski „Plastyk”. W tym roku na konkurs wpłynęło aż 115 prac z całego województwa. Jury przyznało po trzy pierwsze miejsca w dwóch kategoriach wiekowych (SP i gimn.) oraz 6 wyróżnień. Nasi młodzi artyści znaleźli się w gronie nagrodzonych.

Pierwsze miejsce w kategorii SP przyznano Magdzie Józefowicz z kl. 3a, trzecie – Gabrysi Lewczuk z kl. 2b oraz  Magdzie Ważnej kl. 4a i Ali Szmigiel kl. 6a wyróżnienia. W kategorii szkół gimnazjalnych trzecie miejsce zajęła Paulina Michałowicz z kl. 3b. Laureatkom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 

Opiekun: Magda Piotrowska-Kołtun

 

Sztuka bujania w obłokach...