^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Wracamy do szkoły

!7 maja w poniedziałek klasy ósme i siódme wracają do nauki stacjonarnej. Lekcje będą się odbywały wg dotychczasowego planu, jednak nastąpi zmiana sal lekcyjnych (uczniowie będą przechodzić na poszczególne zajęcia do wyznaczonych sal). Proszę śledzić zmiany w Librusie- będziemy informować na bieżąco. Przywrócone zostaną kursy autobusów szkolnych:
- Szkoła Otyń- odjazd o 13.00 do Czasławia
- Szkoła Otyń- odjazd o 14.05 do Czasławia
- Szkoła Otyń- odjazd o 14.45 do Czasławia
- linia 51, odjazd z przystanku Szkoła Otyń o 13.40 do Bobrownik.
Kursy poranne pozostają bez zmian.
Znosimy regulacje dotyczące wchodzenia do szkoły i przebywania na przerwach. Wszyscy uczniowie wchodzą wejściem głównym, jedyne ograniczenie dotyczy placu NIVEA- na przerwach z placu korzystać mogą jedynie uczniowie klas I-III. Noszenie maseczek na terenie szkoły jest obowiązkowe tylko w czasie przerw międzylekcyjnych w budynku szkoły. Proszę pamiętać o dezynfekcji dłoni przy wejściu do szkoły i po powrocie z przerw międzylekcyjnych. Wietrzenie sal lekcyjnych będzie odbywać się w miarę możliwości nieustannie.

Wracamy do szkoły