^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Projekt edukacyjny

 

W czwartek, 27 kwietnia, został przeprowadzony projekt gimnazjalny dla klas czwartych pt. „Matematyka na wesoło z II b”. W całości był wymyślony i zrealizowany przez siedem osób z klasy II b gimnazjum pod nadzorem pani mgr Renaty Słotwińskiej.

Dla rozluźnienia atmosfery gimnazjaliści zaczęli od śmiesznego przedstawienia. Następnie w wesołej atmosferze przeszli do matematycznych konkurencji.

Dzieci bardzo chętnie brały udział w różnych zabawach, dzięki temu mogły pochwalić się swoimi matematycznymi zdolnościami. Chcąc podziękować za współpracę, na koniec starsi uczniowie obdarowali czwartoklasistów drobnymi upominkami. Główną nagrodą była zasłużona piątka z matematyki. Taka lekcja na pewno wszystkim przypadła do gustu.

 

Opracowały: Wiktoria Borowiecka i Martyna Dawid

Projekt edukacyjny