^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Nasi ósmoklasiści pokazali język!

Tym razem chodzi o język angielski. Średni wynik egzaminu z języka angielskiego naszych absolwentów to 69%! Jest to osiągnięcie na poziomie szkół zielonogórskich (70%) i gorzowskich (71%). Średni wynik w powiecie nowosolskim to 63%. 
Lepsze niż w ubiegłym roku-  zarówno w skali procentowej jak i staninowej- są też wyniki z języka polskiego: 55% i stanin 4. Jest to wynik na poziomie średniej procentowej powiatu nowosolskiego (56%).
No i matematyka- 35% nie robi zbyt dużego wrażenia, choć w tym trudnym roku obawialiśmy się najbardziej o wyniki tego egzaminu. Teraz czas na wnioski i działanie. Już od 2 września organizujemy dodatkowe zajęcia z matematyki i innych przedmiotów egzaminacyjnych. Póki co jednak mamy wakacje. 
Wszystkim absolwentom gratulujemy, życzymy dostania się do wymarzonych szkół i wspaniałych wakacji.
 
dyrektor szkoły
mgr Jarosław Suski
Nasi ósmoklasiści pokazali język!