^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Planer zaległości

Czas biegnie nieubłaganie, rok szkolny mija, niektórzy rozpoczęli już odliczanie dni do wakacji. To ostatni dzwonek, by przeanalizować swoje oceny i przystąpić do nadrabiania zaległości. W końcu satysfakcjonujące świadectwo to najlepszy początek wakacyjnej laby .
Dziś proponujemy skorzystanie z pomocy - planer zaległości pomoże Wam zorganizować swoją pracę tak, by krok po kroku nadrobić zaległości i poprawić oceny. Zapisanie zadań jest ważnym krokiem - udowodniono, że zapisując swoje cele na kartce, zwiększamy znacząco szansę ich realizacji!
Korzystajcie z planera, planujcie swoja pracę ???? Nie czekajcie z tym do czerwca! Planer >>
W załączeniu również przykład wypełnionego planera.
Planer moich zaległości-przykład 
 
 
Kamila Presz
psycholog szkolny
Planer zaległości