^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Dzień Dziecka nie przeszkadza, aby „Trzymać Formę”.

Podczas obchodów Dnia Dziecka w naszej szkole odbył się turniej gry w palanta w ramach realizacji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj Formę”.

Jednym z naszych założeń tegorocznej edycji programu jest przypomnienie uczniom, dobrze znanych starszemu pokoleniu gier i zabaw zespołowych – ponieważ dbać o zdrowie nie trzeba w pojedynkę, można robić to z przyjaciółmi i nieźle się przy tym bawić!

Przygotowania do turnieju były prowadzone w ramach godzin wychowania fizycznego, co przełożyło się na efekty w trakcie samych rozgrywek.

Ostatecznie do turnieju stanęło sześć drużyn z klas V, VI, VII oraz IIIPG. Był śmiech, był pot na skroniach, ale przede wszystkim była dobra zabawa z nutą rywalizacja fair play. Zmagania wygrała klasa 6b, tuż za nią znalazła się klasa 5a.

 

Gratulujemy !!

W tym miejscu pragniemy podziękować sędzi głównej – Elżbiecie Marciniak oraz niezawodnym szkolnym liderkom projektu.

Koordynatorki:

Kinga Popowicz

Krystyna Klepacka

 

Dzień Dziecka nie przeszkadza, aby „Trzymać Formę”.