^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

WIOSNA ACH TO TY...

21 marca to jeden z najbardziej wyczekiwanych przez uczniów dni w roku. Tego dnia obchodzimy Pierwszy Dzień Wiosny. Aby nie było nudno i zwyczajnie, z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował sporo atrakcji. Już od samego rana z klas wydobywały się zapachy wspólnie przyrządzanych pożywnych śniadań.

Również korytarze szkolne zyskały nowy „image”, dzięki wiosennym ozdobom na drzwiach - a trzeba przyznać, że pomysłów na kolorowe dekoracje było naprawdę wiele. Po sycącym posiłku przyszła pora na rozgrywki sportowe na sali gimnastycznej, które dostarczyły wszystkim solidną dawkę wrażeń. Gdy emocje już trochę opadły, przedstawiciele klas wzięli udział w quizie dotyczącym zdrowego odżywiania. Dzień spędzony w tak swobodnej i wiosennej atmosferze nikomu się nie dłużył.

 


M.P.K

WIOSNA ACH TO TY...