^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Dzień Sportu Szkolnego

DZIEŃ SPORTU SZKOLNEGO
W piątek 24 września we współpracy z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu mieliśmy zaszczyt gościć szkoły z województwa lubuskiego w ramach Dnia Sportu Szkolnego. Ośmioosobowe zespoły rywalizowały ze sobą w czterech konkurencjach jakimi były wyścigi rzędów, tenis stołowy, koszykówka oraz dwa ognie. W wolnych chwilach uczestnicy mieli możliwość spróbować domowe ciasta. Rywalizacja przyniosła uczestnikom wiele emocji i radości. Zwyciężył Zespół Edukacyjny nr 4 w Zielonej Górze, na drugim miejscu uplasował się gospodarz, czyli Zespół Szkolno - Przedszkolny w Otyniu, a trzecie miejsce wywalczył Zespół Integracyjny. Czwarte miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, piąte Zespół Edukacyjny nr 5 Zielona Góra, a szóste Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Niedoradzu. Po zakończonym turnieju i dekoracji zwycięzców na uczestników czekała pyszna pizza prosto z pieca Stara Piekarnia.
Gratulujemy uczestnikom świetnych występów!
Projekt Dnia Sportu Szkolnego finansowany był ze środków Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze. Hasłem przewodnim imprezy było Lubuskie Warte Zachodu.
Dziękujemy za pomoc w przeprowadzeniu zawodów nauczycielom zaproszonych drużyn.
Ze sportowym pozdrowieniem!

Dzień Sportu Szkolnego