^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

"Ćwiczenia na pogmatwane chwile"

Koniec roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami. Dla klas 4-8 był on zapewne najtrudniejszym w karierze. Nauka zdalna i przewijające się wciąż pytanie (bez odpowiedzi) "kiedy wrócimy do szkoły?"... a w głowie "emocjonalna pralka"...
Dziś proponuję Wam zestaw ćwiczeń, dzięki którym zatrzymacie się na chwilę i pochylicie się nad sobą. Celem autorów publikacji "Ćwiczenia na pogmatwane chwile"  jest wsparcie młodzieży w trudnym czasie pandemii.  
Te proste ćwiczenia pokażą Wam między innymi, czym jest uważność (bardzo ważny temat!), jakie są Wasze mocne strony (rzadko się nad tym zastanawiamy), ale też nauczą Was dokonywać bilansu dnia. Niby banalne, a jak ważne :)
 
Kamila Presz
psycholog szkolny
"Ćwiczenia na pogmatwane chwile"