^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Pożegnanie klas III gimnazjum

17 czerwca po raz ostatni szkolne mury opuścili absolwenci klas III gimnazjum. Dyrektor Jarosław Suski życzył wszystkim wielu sukcesów na dalszej drodze i jak najlepszego wykorzystania wiedzy i umiejętności przez lata zdobywanych w otyńskiej szkole. Uczniowie zostali nagrodzeni za osiągnięcia edukacyjne, artystyczne i sportowe, pracę w samorządzie i wolontariacie. Najlepsi otrzymali również nagrody Burmistrza. Są to:

Małgorzata Józefowicz- średnia 6,00,

Natalia Cyl - średnia 6,00,

Dominika Hałabura, średnia ocen  5,89,

Dudek Emilia- średnia ocen 5,67,

Anna Skrobała-  Średnia ocen: 5,78,

Kunysz Mateusz- średnia ocen 5,50.

Wszyscy trzecioklasiści odebrali również z rąk pani burmistrz Barbary Wróblewskiej dyplomy ukończenia szkoły.

Po oficjalnej części uczniowie i zgromadzeni goście obejrzeli program artystyczny przygotowany specjalnie na tę okazję przez młodszych kolegów. Nie obyło się bez łez i wzruszeń przy wspominaniu minionych lat.

Teraz pozostaje tylko trzymać kciuki za absolwentów, aby z powodzeniem dostali się do wymarzonych szkół!!!

Pożegnanie klas III gimnazjum