^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

„Sportowo – romantyczne” podsumowanie

            Czerwiec to w życiu szkoły czas na podsumowanie działań. W tym celu 15.06. Opiekunki SU wraz z uczniami, którzy w minionym roku najbardziej zaangażowali się w pracę na rzecz szkoły wybrały się na jednodniową wycieczkę do Zielonej Góry.

            Był to naprawdę ciężki rok pracy (dla niektórych z samorządowców nie pierwszy), a więc i relaks jak najbardziej zasłużony. Szkoda, że nie wszyscy społecznicy mogli z nami w ten dzień być.

 

            Na pewno znacie te twarze ze zdjęć i wiecie, że było ich wszędzie „pełno”. Dzięki ich zaangażowaniu, pomysłom i wytrwałości naprawdę wiele się wydarzyło. Andrzejki, Walentynki i Dzień Wiosny, jak i ta pierwsza w historii wycieczka – to tylko nieliczne przykłady ich działalności.

            W tym miejscu chciałyśmy podziękować za to, że byliście...byliście naszą prawą ręką, dawaliście nam wsparcie, pomysły….że zawsze mogliśmy na Wasz team liczyć. Dziękujemy, że przywróciliście naszą wiarę w to, że ludziom w Waszym wieku potrafi się jeszcze „chcieć robić coś dla innych”.

            Mamy nadzieję, że będziecie przykładem dla Waszych kolegów i koleżanek na następne lata pracy z nami.

            A Wam życzymy tej samej zaciętości i iskry w oku gdziekolwiek będziecie.

 

                                                                                                                                        Opiekunki SU

                                                                                                                                 Elżbieta Marciniak

                                                                                                                                     Kinga Popowicz

„Sportowo – romantyczne” podsumowanie