^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.

aktualnosci_2013_2014

Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

28 czerwca 2014 roku zakończył się rok szkolny 2013/2014. Tradycyjnie, za wybitne osiągnięcia w nauce i w sporcie zostały wręczone nagrody książkowe i dyplomy. Na zakończenie pan dyrektor Wiesław Krukowski życzył wszystkim bezpiecznego i udanego wypoczynku.

Do zobaczenia za dwa miesiące!

zdjęcia >>

Pożegnanie klas III gimnazjum

Wzruszenie, łzy, ale i uśmiech towarzyszyły uczniom klas trzecich Publicznego Gimnazjum w Otyniu, którzy 26.06.2014r. pożegnali się ze swoją szkołą. Absolwentom w tej uroczystej chwili towarzyszyli rodzice, władze gminy, dyrekcja, nauczyciele i uczniowie klas drugich.

Czytaj więcej: Pożegnanie klas III gimnazjum

Pożegnanie w grupie najmłodszej

25 czerwca 2014 roku uczniowie klas drugich pożegnali swoich kolegów i koleżanki z klas trzecich. Przygotowali na tę okazję wiersze, piosenki i inscenizację o tematyce wakacyjnej.

Czytaj więcej: Pożegnanie w grupie najmłodszej

Baśń matematyczna

Uczennica klasy IV b - Emilia Dudek wzięła udział w IV edycji konkursu "Baśń matematyczna" objętego patronatem LKO w Gorzowie Wlkp.

Czytaj więcej:  Baśń matematyczna

Konkursy rozstrzygnięte….

Polska już 10 lat jest członkiem Unii Europejskiej. Z tej okazji w Zespole Szkół w Otyniu zostały przeprowadzone konkursy, które miały pokazać uczniom, co nasza obecność we wspólnej Europie dała Polsce.

Czytaj więcej: Konkursy rozstrzygnięte….

Aktualności 2013/2014