^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

26 czerwca 2015 roku zakończył się rok szkolny 2014/2015. Jak co roku, za wybitne osiągnięcia w nauce i w sporcie zostały wręczone nagrody książkowe i dyplomy.

Do zobaczenia za dwa miesiące!

Czytaj więcej: Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

Pożegnanie uczniów klas III gimnazjum

25 czerwca 2015 r. odbyło się pożegnanie klas III gimnazjum. W uroczystości udział wzięli uczniowie, nauczyciele, rodzice i zaproszeni goście. Pan dyrektor Wiesław Krukowski wręczył  nagrody najlepszym absolwentom, którzy wyróżnili się w nauce i w sporcie. Najlepsi z najlepszych wpisali się do kroniki szkolnej.

Mamy nadzieję, że uczniowie klas trzecich będą często do nas powracali myślami. Życzymy im spełnienia marzeń i sukcesów w szkołach, które wybrali. Powodzenia!

Czytaj więcej: Pożegnanie uczniów klas III gimnazjum

Dzień Mamy

Mama to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Dla małego dziecka mama to najważniejsza osoba w jego życiu. Dlatego też co roku w Zespole Szkół w Otyniu nauczyciele pomagają dzieciom wyrazić ich miłość do mam organizując Dzień Matki.

Czytaj więcej: Dzień Mamy

Jubileusz 70 – lecia szkoły w Otyniu

„Pa­mięć jest cu­dow­nym da­rem.

Kiedy się ją po­siada, przeszłość

nig­dy nie sta­je się cza­sem minionym…”

 W sobotę, 20 czerwca, nasza szkoła obchodziła swoje 70 urodziny. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w otyńskim kościele, podczas której poświęcony został nowy sztandar ufundowany przez Radę Rodziców.

Czytaj więcej: Jubileusz 70 – lecia szkoły w Otyniu

OBIECUJĘ BYĆ DOBRYM ZUCHEM…

Czwartek, 11 czerwca, był najważniejszym dniem dla zuchów z 6GZ "Bajkowe Bractwo". W obecności pani wójt Barbary Wróblewskiej, dyrektora Wiesława Krukowskiego, rodziców, wychowawców, zaproszonych gości oraz harcerek z 2DH "Łowcy Przygód", 16 zuchów złożyło Obietnicę Zuchową.

Czytaj więcej: OBIECUJĘ BYĆ DOBRYM ZUCHEM… 

Aktualności 2014/2015