^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Pierwsze sukcesy

Nowy rok szkolny jeszcze się nie rozpoczął, a my z radością informujemy o pierwszych sukcesach naszych uczniów. W gronie wyróżnionych w wojewódzkim konkursie wokalnym Lubuskie EKOlogiczne znalazła się Karolina Lachowicz z klasy 8a. Karola wystąpi 8 września na wielkiej gali finałowej w Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego, gdzie na żywo wykona konkursową piosenkę.
Kolejnym wyróżnionym w wojewódzkim konkursie plastycznym został Aleksander Kaczmarek z kl. 8c. Praca Alka prezentowała bardzo wysoki poziom artystyczny i po burzliwych obradach jury, podobnie jak Karolina, został zaproszony na galę finałową do Urzędu Marszałkowskiego.
Trzeba przyznać, że zdolną mamy młodzież.
Gratulujemy!!!
Pierwsze sukcesy