ARCHIWUM IMPREZ SZKOLNYCH 2004/2005

ŻEGNAJ SZKOŁO NA DWA MIESIĄCE !!!

24.06.05    Dzień wczorajszy i dzisiejszy obfitował w apele. Wczoraj żegnaliśmy absolwentów klas szóstych i klas trzecich gimnazjum.
W dniu dzisiejszym o godzinie 9.00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2004/2005.
Uczniom, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce wręczono nagrody książkowe. Najlepsi z najlepszych otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez panią wójt Teresę Kaczmarek.

zdjęcia >>

DZIEŃ MATEMATYKI

23.06.05    MATEMATYKA NIE ZAWSZE NA POWAŻNIE - pod tym hasłem 22 czerwca po raz kolejny odbył się Dzień Matematyki. Główną atrakcją były PRZEŁAJE MATEMATYCZNO - EKOLOGICZNE.

więcej >>

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

21.06.05    W piątek 24 czerwca nastąpi oczekiwany przez wszystkich koniec roku szkolnego.
O godz. 8.00 msza święta
O godz. 9.00 uroczyste zakończenie roku szkolnego
a potem
WAKACJE!

LUBISZ SŁUCHAĆ BAŚNI? ZNASZ ICH TREŚĆ?

16.06.05    Czerwiec obfituje w konkursy. Kolejny zorganizowała Biblioteka Gminna we współpracy z nauczycielami języka polskiego.

KONKURS CZYTELNICZY DLA NAJMŁODSZYCH

13.06.05    9 czerwca został rozstrzygnięty dwuetapowy Szkolny Konkurs Czytelniczy dla klas 1 - 3 pt. "Czy znasz wiersze Jana Brzechwy?"

więcej >>

EKO - PLANETA

13.06.05    Są już wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego "Eko - Planeta", w którym nasi uczniowie brali czynny udział.

DZIEŃ DZIECKA

3.06.05    DZIEŃ DZIECKA - na ten dzień wszyscy czekają. W tym roku odchodziliśmy go 2 czerwca. Starsze klasy wybrały się na wycieczki, młodsze wjechały do Zielonej Góry na spotkanie z Majką Jeżowską oraz do Ochli.

więcej kl. 2 i 3 >>

więcej kl. 1 >>

więcej starsi >>

KONKURS CZYTELNICZY

26.05.05    Dnia 25.05.05 odbył się w bibliotece szkolnej konkurs czytelniczy dla klas 5-6
"WIEM, BO CZYTAŁEM".

więcej >>

DZIEŃ MATKI

25.05.05    Jak co roku w naszej szkole z okazji Dnia Matki odbyła się uroczysta akademia. Klasy 1 - 3 przygotowały program artystyczny. Dzieci przedstawiły inscenizacje, przygotowały wiersze, piosenki i tańce. Program wszystkim bardzo się podobał. Na zakończenie uroczystości każda mama otrzymała bukiet herbacianych róż.

zdjęcia >>

OLIMPIADA PIERWSZEJ POMOCY

23.05.05    23 maja o godzinie 10.00 na Kaczej Górce w Nowej Soli rozpoczęła się kolejna OLIMPIADA PIERWSZRJ POMOCY, w której nasi uczniowie brali udział.

więcej >>

FESTYN W NADLEŚNICTWIE

17.05.05    W piątek 13 maja 5 osobowa drużyna uczestniczyła w festynie - konkursie "Poznaj swój las, jego piękno i tajemnice". Było wesoło i ciekawie.

więcej>>

zdjęcia >>

ZAGADKA

12.05.05    Dlaczego Wojtek Gołąb z klasy IV c wyjeżdża na Tropikalną Wyspę ? O tym niedługo....
Ale już dziś gratulujemy !!!!!!!

SPOTKANIE ZE STRAŻAKAMI Z OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W OTYNIU

10.05.05    Dzisiejszy dzień był dniem wielkiej niespodzianki dla naszych pierwszaków. Przyjechały do szkoły dwa wozy strażackie na sygnałach. Dzieci mogły bliżej poznać pracę strażaków, przymierzyć hełmy, zobaczyć sprzęt i urządzenia. Największą atrakcją były pokazy gaśnicze. Wizyta dostarczyła wiele radości i pożytecznej nauki. Bawiliśmy się wspaniale. Jak?

zobaczcie sami >>

PRO - ARTE 2005

07.05.05    6 maja starsza grupa taneczna wystąpiła na wielkiej scenie w Nowej Soli w czasie eliminacji powiatowych PRO - ARTE 2005. Więcej - na stronce zespołu tanecznego.

ŚWIĘTA MAJOWE

29.04.2005    Dzisiaj w ZS w Otyniu miała miejsce uroczystość poświęcona Majowym Świętom. Program artystyczny przygotowano pod kierunkiem nauczycieli: B. Lopko i B. Tuczyńskiej. Wiązanka pieśni i utworów patriotycznych wprowadziła zebranych w nastrój zadumy i refleksji.


I ZNOWU MATEMATYKA

28.04.05    Tym razem nasi uczniowie brali udział w III Międzyszkolnym Drużynowym Konkursie Matematycznym w SP nr 8 w Nowej Soli.
Jak przebiegał konkurs? Zobaczcie sami >>

UCZYMY SIĘ BAWIĄC

21.04.2005    Dzisiaj klasy I-IV miały możliwość uczestniczyć w programie profilaktycznym w formie koncertu pod hasłem: "BEZPIECZNIE, CZYSTO I ZDROWO MOŻE BYĆ WSZĘDZIE". Dzieci w ciekawy sposób przekonały się, że zdrowy i trzeźwy styl życia musi być normą w codziennym zachowaniu.


SŁUCHALIŚMY MUYZKI UZYSKALIŚMY NIEZBĘDNĄ WIEDZĘ BRALIŚMY UDZIAŁ W KONKURSIE

DNI WOLNE OD NAUKI - EGZAMIN GIMNAZJALNY

21.04.05    Dnia 26 i 27 kwietnia uczniowie klas trzecich naszej szkoły piszą egzamin. Trzymamy kciuki !!!!
Pozostali uczniowie mają 2 dni wolne od zajęć.

MATEMATYCZNY CZAR PAR

19.04.05    Matematyka może też bawić!
Przekonali się o tym uczniowie klas trzecich, biorąc udział 16 kwietnia w III Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym pod hasłem "Matematyczny Czar Par". Organizatorem konkursu była Publiczna Szkoła Podstawowa nr. 5 w Nowej Soli.
Reprazentanci szkoły poznali ciekawe gry i zabawy matematyczne. Przekonali się, że matematyka nie musi być trudnym i nieraz nudnym przedmiotem.

zdjęcia >>

TURNIEJ BRD

12.04.2005    W sobotę, tj. 9.04.2005 roku w Szkole Podstawowej nr 8 w Nowej Soli nasi uczniowie brali udział w Powiatowym Finale Turnieju o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego zajmując III miejsce.


turniej turniej turniej

SPRAWDZIAN

06.04.05    Wczoraj, tj. 5.04.2005 roku o godzinie 9.00 uczniowie naszej szkoły pisali sprawdzian podsumowujący sześć lat nauki. Jak wyglądał test? Zobaczcie sami.

test ucznia >>

zdjęcia >>

EUROREJSKI DZIEŃ WIOSNY ciąg dalszy

17.03.05   I już po Dniu Wiosny!!! Było kolorowo, wesoło, śmiesznie. Na sportowo Dzień Wiosny spędziły Maluchy, uczestnicząc w konkurencjach przygotowanych przez naszych nauczycieli w-f. Starsi wybrali się na przejażdżkę autostopem po Europie, następnie w barwnym korowodzie przeszli na rynek otyński. Na koniec spalili Marzannę i od razu zrobiło się cieplej.

więcej - MALUCHY  >>

więcej -   STARSI   >>


EUROREJSKI DZIEŃ WIOSNY

15.03.05    Również 17 marca odbędzie się w całej szkole Europejski Dzień Wiosny, do którego zaczęliśmy się przygotowywać w czasie rekolekcji. Będzie kolorowo, wesoło, śmiesznie.


I ZNOWU KANGUR

15.03.05   Dnia 17 marca już po raz 5 w naszej szkole odbędzie się międzynarodowy konkurs pt."KANGUR MATEMATYCZNY". Rozpoczynamy o godzinie 8.00 Na wyniki poczekamy do maja. Trzymamy kciuki.
 

KONKURSY EKOLOGICZNO - PLASTYCZNE

05.03.05    Obecnie w naszej szkole dla wszystkich grup wiekowych prowadzone są konkursy ekologiczno - plastyczne organizowane przez:

 • Nadleśnictwo Przytok - "Zaśmiecanie lasów"
 • Komendę Główną Straży Pożarnej - "Woda - Bezpieczeństwo -Ja"
 • Zarząd Główny ZOSP RP - "Zapobiegajmy pożarom"

  więcej>>

 • ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

  24.02.05    Dnia 23 lutego odbyło się rozstrzygnięcie przyrodniczego konkursu rysunkowego pt. "Wiosna bez płomieni".

  więcej>>

  © Zespół Szkół w Otyniu