^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

Bezpieczne ferie

W związku ze zbliżającymi się feriami, we wszystkich grupach wiekowych odbyły się apele porządkowe. Policjanci przypomnieli uczniom zasady bezpieczeństwa obowiązujące podczas zimowego wypoczynku.

14 Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek

Kolejne sukcesy wokalne naszych zdolnych artystów. 14 Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek, w którym wzięło udział prawie 70 wykonawców, zakończył się dla nas wygranymi we wszystkich kategoriach. Lista zwycięzców długa. 

Czytaj więcej: 14 Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek

Olimpus matematyczny

Po raz kolejny uczennica naszej szkoły Małgorzata Józefowicz z klasy III a gimnazjum udowodniła, że należy do najlepszych matematyków w kraju. W listopadzie uczniowie naszej szkoły brali udział w Ogólnopolskim Konkursie "Olimpus Matematyczny". Gosia została LAUREATEM, zajmując X miejsce w kraju. 

Czytaj więcej: Olimpus matematyczny 

Jasełka 2018

W piątek, 21 grudnia mieliśmy okazję zobaczyć przedstawienie jasełkowe, w którym sceny biblijne przeplatały się z tymi, jakich sami niejednokrotnie jesteśmy uczestnikami w naszych domach w wigilię Bożego Narodzenia. Nie zabrakło tradycyjnej krzątaniny przy potrawach, łamania opłatkiem, nieporozumień, zwierząt mówiących ludzkim głosem o ludziach żyjących jak pies z kotem, choinki…  Zdolnościami aktorskimi, recytatorskimi i wokalnymi popisali się uczniowie klasy 7a oraz klasy 2a i 2c. 

Czytaj więcej: Jasełka 2018

Aktualności 2018/2019