^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

II wizyta w Kleinmachnow - IV 2008

W dniach 25.04. - 28.04.08. grupa uczniów klas piątych szkoły podstawowej wyjechała do zaprzyjaźnionej placówki w Kleinmachnow. Program rewizyty był atrakcyjny i interesujący: dzieci wspólnie zwiedzały Filmpark w Babelsbergu , najbliższe miejscowości - Berlin i Poczdam, uczestniczyły w uroczystościach 75 - lecia istnienia Eigenherd - Schule, brały udział w wykonywaniu projektów oraz współzawodnictwie sportowym wspólnie ze szkołami partnerskimi z Węgier i Barlinka. Podczas pobytu u rodzin niemieckich nasi wychowankowie mieli możliwość nie tylko doskonalenia języka niemieckiego, ale również poznawania tamtejszych zwyczajów, miejscowej historii i tradycji.Wizyta w Kleinmachnow dostarczyła uczniom szkoły otyńskiej niezwykłych przeżyć, wzbogaciła o nowe doświadczenia i emocje.

II wizyta w Kleinmachnow - IV 2008