^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Współpraca ze szkołami - VI.2006

Początki współpracy

Dnia 9-10 czerwca 2006 roku gościliśmy w naszej szkole tj. w Zespole Szkół w Otyniu przedstawicieli niemieckiej szkoły Eigenherd-Schule z miejscowowści Kleinmachnov. Z wizytą przybyli do nas pan dyrektor Bernd Bültermann i jego zastępca pani Rosemarie Jerichow. Goście zwiedzili podczas swojego pobytu naszą szkołę oraz okolice , a także odwiedzili Zieloną Górę. Pobyt ten zakończył się sukcesem , obie strony zobowiązały się do zacieśnienia kontaktów między dwoma szkołami. Nasi uczniowie otrzymali już zaproszenie do Niemiec na okres jednego tygodnia w miesiącu wrześniu. Podjęte zostały również rozmowy o projekcie Comenius w którym wzięłyby udział 4 szkoły : polska, niemiecka, szwedzka oraz węgierska. Mamy wielka nadzieję, że nasza współpraca dojdzie do celu.

Współpraca ze szkołami - VI.2006