^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Osiągnięcia uczniów 2017/2018

Język angielski

Wojewódzki konkurs dla gimnazjum j. angielskiego - Klaudia Szewczyk - FINALISTKA

 

Nauczanie początkowe

l.p.

Nazwa konkursu

Nagrody, wyróżnienia

Imię, nazwisko ucznia

Rodzaj wyróżnienia

1.

Powiatowy konkurs recytatorski

Julia Kaproń

wyróżnienie

2.

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur

Wojciech Kuczyński

Wynik bardzo dobry

3.

Konkurs wojewódzki ,,Dbam o piękno mego domu Ziemi”

Julia Kaproń

Hanna Lityńska

I miejsce nagroda główna

4.

Konkurs plastyczny „Wiosna bez płomieni org. przez Nadleśnictwo
w Nowej Soli

Julia Trybus 

Julia Jasińska 

I miejsce

II miejsce

5.

Wielkanocny Turniej Tenisa Stołowego w Nowogrodzie Bobrzańskim

Inga Popowicz

II miejsce

6.

Międzyszkolna Liga Tenisa Stołowego ,,Skrzatek”

Inga Popowicz

Małgorzata Kubiak

Karolina Tomków

I miejsce

II miejsce

III miejsce

7.

Turniej Wielkanocny Tenisa Stołowego

Małgorzata Kubiak

Karolina Tomków

III miejsce

IV miejsce

8.

Konkurs plastyczny pt.„Listy do Mikołaja” organizowany przez Pocztę Polską w Nowej Soli

Natalia Cyl

Wyróżnienie

9.

Przegląd muzyki religijnej

Maria Dzierzkiewicz

Aleksandra Michalak

 

Karolina Tomków,

Małgorzata Kubiak

III miejsce

 

 

III miejsce

10.

Przegląd Jasełek

Karolina Tomków, Małgorzata Kubiak Aleksandra Marcinak

Wyróżnienie

 Matematyka

l.p.

Nazwa konkursu

Nagrody, wyróżnienia

Imię, nazwisko ucznia

Rodzaj wyróżnienia

1.

Interdyscyplinarny Konkurs Wiedzy i Umiejętności  OMNIBUS w Kożuchowie

Dawid Martyna, Małgorzata Józefowicz, Maciej Hojka, Dominika Hałabura

I miejsce

2.

Kangur Matematyczny

Julia Merk

Małgorzata Józefowicz

Magdalena Józefowicz

Wyróżnienie

Wyróżnienie

 

Wyróżnienie

3.

Konkurs przedmiotowy dla gimnazjum

Małgorzata Józefowicz

8 miejsce w rejonie

4.

Olimpus-sesja jesienna

Małgorzata Józefowicz

Laureat 3 miejsce w kraju

5.

Sudoku

Adam Białas - Heltowski

I miejsce w konkursie międzyszkolnym

Blok humanistyczny

l.p.

Nazwa konkursu

Nagrody, wyróżnienia

Imię, nazwisko ucznia

Rodzaj wyróżnienia

1.

Powiatowy Przegląd LKR

PRO ARTE

2018 Kożuchów

E.Nebelska IIIB

 

 

 

 

Nominacja do finału wojewódzkiego w Międyrzeczu

 

2.

XIII Ogólnopolski

Konkurs

Recytatorski

„Baczyniak”

Janasiak Kacper-7c

 

 

Wojewski Adrian-IIIc

Cyl Natalia-IIa

 I miejsce

 

 

wyróżnienie

wyróżnienie

3..

Ogólnopolski Konkurs Literacko- Plastyczny/E-Lektura

Magdalena Ważna

Józefowicz Małgorzata-IIa

Cyl Natalia-IIa

 

D. Hałabura

1 miejsce w kraju

 

5miejsce w kraju /test wiedzy/

6miejsce w kraju /test wiedzy/

7 miejsce w kraju /test wiedzy/

4..

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom"

Bartosz Janecki kl 6a 

 

Dyplom za wysokie miejsce w wojewódzkim finale oraz nagroda rzeczowa

5..

XXIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny, organizowany przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci pod hasłem „Dbam o piękno mego domu – Ziemi”.            

Alex Kusyk  

Milena Bredlak           

nagroda główna

nagroda główna                    

6.

"Dzieło            się – czyli sztuka patrzenia na świat przez różowe okulary” - wojewódzki konkurs organizowany przez Zespół Szkół Plastycznych w Zielonej Górze.           

Magdalena Józefowicz

Gabrysia Lewczuk

Ola Hyżak

Alex Kusyk

Aleksander Kaczmarek

Ala Szmigiel

Milena Bredlak

Patrycja Mantura

Kwalifikacja do wystawy głównej

 

7.

Powiatowy konkurs plastyczny „Historia Polski w pieśni zamknięta, historia Polski nutą pisana”           

Roksana Rosiak

                       

Nagroda główna – 1 m.    

8.

Powiatowy Festiwal Pieśni Patriotycznej "Kocham mój Kraj" (casting)

Ala Fabicka

Dominika Miniewska

Dominika Hałabura

Hania Jurek

Natalia Cyl

Michał Misztal

 

Kwalifikacja uczniów do koncertu finałowego z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, który odbędzie się w listopadzie 2018r.

9.

VIII Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznej i Piosenki Żołnierskiej.

zespół w składzie: Hania Jurek, Wiktoria Szyszka, Klara Lachowicz i Michał Misztal,

duet w składzie Dominika Miniewska, Natalia Cyl

Hania Jurek, Ala Fabicka

 

Karolina Lachowicz, Natalia Cyl

Ola Jensch, Dominika Hałabura

I miejsce

 

 

 

II m

 

W kategorii solistów II miejsca,

 

III miejsce

   

wyróżnienie

Blok Przyrodniczy

 l.p.

Nazwa konkursu

Nagrody, wyróżnienia

 
   

Imię, nazwisko ucznia

Rodzaj wyróżnienia

1

Przedmiotowy konkurs z przyrody „ Płazy i gady Polski”.

Agat Domin,

Mateusz Kunysz,

Bartosz Chlebowski,

Wiktoria Kaczmarek,

Hubert Miniewski,

Nikola Soboń

Zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego

2

XXXVI Konkurs Przyrodniczy w Świebodzinie -etap wojewódzki.

Agat Domin,

Mateusz Kunysz,

Bartosz Chlebowski,

Wiktoria Kaczmarek,

Hubert Miniewski,

Zespół zajął 11 miejsce w województwie

Religia

 l.p.

Nazwa konkursu

Nagrody, wyróżnienia

Imię, nazwisko ucznia

Rodzaj wyróżnienia

1

Powiatowy Konkurs Piosenki Religijnej

Klara Lachowicz

Klara i Karolina Lachowicz

 

Maria Dzierzkiewicz

Aleksandra Michalak

Małgorzata Kubiak

Karolina Tomków

Julia Dawid

Natalia Augustyniak

Aleksandra Jensch

 

Dominika Miniewska

Natalia Cyl

Ala Fabicka

Joanna Fabicka

Michał Misztal

 

Wiktoria Szyszka

I miejsce

I miejsce

 

 

III miejsce

 

 

 

 

 

 

 

III miejsce

 

 

 

 

 

wyróżnienie

Osiągnięcia uczniów 2017/2018