^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

Osiągnięcia uczniów – rok szkolny 2016/2017

Osiągnięcia uczniów – etap pozaszkolny

rok szkolny 2016/2017

L.p.

Nazwa konkursu

 

Laureaci/miejsca

1.

Konkurs przedmiotowy z języka angielskiego - etap wojewódzki GIM

 

P. Michałowicz IIIB - 88,3% (finalista)

2.

Powiatowy konkurs języka niemieckiego i angielskiego “Deutsch ist cool, English is Spitze!” dla gimnazjalistów w Nowej Soli

 

P. Michałowicz IIIB, M. Józefowicz IA, Z. Kmieć IIIB, J. Brzóz IIIB  - I miejsce

3.

Powiatowy Przegląd Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego Pro Arte 2017

 

K.Janasiak- wyróżnienie

 

4.

XII Ogólnopolski Konkurs Recytatorski “Baczyniak”

 

N.Cyl - III m.

 

5.

Powiatowy Konkurs Przeglądu Twórczości

A. Osieckiej

i M. Grechuty

 

I miejsce - Zofia Kmieć

A.Wojewski - III m.

W. Żelek - wyróżnienie

N.Cyl - wyróżnienie

6.

Powiatowy Przegląd Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego PRO ARTE.

 

Ewa Nebelska IIb - wyróżnienie

 

7.

Konkurs historyczny pod hasłem „Dzieje miejscowości powiatu nowosolskiego” - finał

 

Jakub Kowalczyk IIIA - III miejsce

8.

I Olimpiada Historyczna Gimnazjalistów

 

Zofia Kmieć  III B - finalista etapu okręgowego

Jakub Pietrań IIIC - finalista etapu okręgowego

9.

Rajd pod Kryptonimem “Zajączek”

 

drużynowo II miejsce:

Marysia Filipiak IIIA

Martyna Amrogowicz 6A

Patrycja Cyrulik IIIC

Emilia Krzywiecka IC

Roksana Mróz IC

10.

Konkurs plastyczny

„Dbaj o Zdrowie”

 

Wiktoria Jaworowska kl.III C dyplom uznania oraz drobne nagrody rzeczowe

Julia Humeniuk kl.3b SP  dyplom uznania oraz drobne nagrody rzeczowe

11.

Konkurs plastyczny  „60 lat honorowego Krwiodawstwa PCK na Ziemi Lubuskiej”

 

Wiktoria Jaworowska kl.IIIIC dyplom uzania oraz drobne nagrody rzeczowe

12.

Miedzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o Zdrowiu, AIDS i uzależnieniach

 

Daria Surowiec  kl.2C

Wiktoria Żelek kl.2C

Dyplomy + nagrody rzeczowe

13.

XIII Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek

 

Zespół wokalny w składzie:Roksana Gotfryd (III B), Klaudia Plas (III B), Dominika Miniewska (I A), Natalia Cyl (I A), Dominika Hałabura (I B), Alicja Fabicka (I B) - II miejsce w kategorii zespołów ze szkół gimnazjalnych.

Zofia Kmieć (III B) - Wyróżnienie w kategorii solistów ze szkół gimnazjalnych.

Dominika Hałabura (I B) - II miejsce w kategorii solistów ze szkół gimnazjalnych.

Aleksandra Jensch (3b) - III miejsce w kategorii solistów z kl. 1-3 szkół podstawowych.

14.

OTWP  Ogólnopolski Turniej wiedzy pożarniczej MŁODZIEŻ

ZAPOBIEGA POŻAROM etap wojewódzki

 

Julia Merk kl.5a SP Dyplom nagrody rzeczowe

15.

OTWP  Ogólnopolski Turniej wiedzy pożarniczej MŁODZIEŻ
ZAPOBIEGA POŻAROM etap powiatowy

 

Do eliminacji na poziomie województwa dostała się uczennica klasy 5a SP Julia Merk i zajęła II miejsce w kategorii - Szkoła Podstawowa.

Uczennica klasy III B Julia Brzóz, uzyskała III miejsce w kategorii - Szkoła Gimnazjalna

16.

OTWP  Ogólnopolski Turniej wiedzy pożarniczej MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM etap gminny

 

1) Julia Merk klasa 5a
2) Bartosz Janecki klasa 5a
3) Julia Brzóz klasa III B
4) Julia Miładowska klasa III B
5)Natalia Cyl klasa IA
Dyplomy i nagrody rzeczowe

17.

Konkurs plastyczny
„Tydzień Solidarności z Ludami Zmagającymi się z Rasizmem i Dyskryminacją Rasową.

 

-Nadia Mikołajewska-klasa 4 a SP
Małgosia Józefowicz klasa I A gimnazjum
-Wiktoria Górewicz klasa I A gimnazjum
- Wiktoria Jaworowska klasa III C gimnazjum
Dyplomy oraz drobne upominki od S.K PCK w Otyniu oraz Dyrekcji Szkoły

18.

Konkurs plastycznym o tematyce „Honorowego Krwiodawstwa PCK”.

 

Wyróżnione uczennice naszej szkoły -Julia Humeniuk z klasy 3b SP -Wiktoria Jaworowska z klasy III C gimnazjum.
Uczennice odebrały dyplomy i nagrody rzeczowe w Świetlicy PCK w Nowej Soli

19.

Logo Banku

Spółdzielczego we Wschowie

 

 

 Wyróżnione prace:

2a Agnieszka Białas-Heltowska

2a Weronika Kaczmarek

4b Wiktoria Kaczmarek

5a Julia Merk

5a Wiktoria Szyszka

5b Hubert Miniewski

6a Alicja Szmigiel

6a Karolina Bugaj

Ib Nikola Banach

IIa Anna Domin

20.

Przeciwdziałanie nikotynizmowi – nie palę

 

 I  miejsce Marcelina Romańczuk 3c

 II miejsce Paulina Michałowicz IIIb 

III miejsce Mateusz Zapał 3b

Wyróżnienia:

Aleks Kusyk 3b

Aleksander Kaczmarek 3c

Natan Ociepa 3c

21.

Konkurs  plastyczny „Moje spotkanie z muzeum”

 

wyróżnienia:

Milena Loba

Julia Adamowicz

Wojciech Ćwirko

Karolina Tomków

Marcelina Romańczuk

Anastazja Pustółka

22.

Konkurs na zielnik „ Minieuroland inspiruje naturą”.

 

 Nicola Soboń kl.5b- dyplom udziału i prezentacja pracy na wystawie pokonkursowej.

23.

Świebodzin XXXV Konkurs Przyrodniczy-etap wojewódzki

 

Zofia Kmieć, Mateusz Kunysz, Nicola Soboń-  zajęli zespołowo VIII miejsce .

24.

Konkurs ALBUS z chemii.

 

13 miejsce w Polsce zdobyła Dominika Hałabura

25.

Konkurs organizowany przez Koło Naukowe „Laboratorium Matematyczne Paradoks” działające na Wydziale Matematyki, Informatyki i Ekonometrii Uniwersytetu Zielonogórskiego

na plakat promujący matematykę

“Matematyka i ja”

 

Szkoła Podstawowa

3 miejsce - Oliwia Krawczyk

Wyróżnienia: Dominika Walerowska,  Alicja Szmigiel-6a, Karolina Bugaj-6a

 

26.

Konkurs organizowany przez Koło Naukowe „Laboratorium Matematyczne Paradoks” działające na Wydziale Matematyki, Informatyki i Ekonometrii Uniwersytetu Zielonogórskiego

na plakat promujący matematykę “świat jest matematyczny”

 

Gimnazjum

1 miejsce – Dominika Miniewska -I A

2 miejsce – Małgorzata Józefowicz- I A

3 miejsce – Oliwia Misior - IA

Wyróżnienia: Natalia Cyl, Aleksandra Dyląg, Natalia Karolak, Wiktoria Żelek, Klaudia Puchała, Katarzyna Bienias, Martyna Losiak, Paulina Michałowicz, Weronika Lacroix, Daria Surowiec

27.

Olimpus Matematyczny

 

 

LAUREAT Małgorzata Józefowicz – klasa I a gimnazjum – 4 miejsce w kraju

LAUREAT Bartosz Baran - klasa III c gimnazjum – 9 miejsce w kraju

LAUREAT Dominika Hałabura – klasa I b gimnazjum – 15 miejsce w kraju

28.

Kangur matematyczny

 

Merk Julia - 5A - Wyróżnienie

Józefowicz Małgorzata-I A -Wyróżnienie

Bartosz Baran- III C -Wyróżnienie

Hałabura Zbigniew - Wyróżnienie

Kowalczyk Michał – Wyróżnienie

Wynik bardzo dobry Wojciech Kuczyński kl 2b

29.

Ogólnopolski konkurs plastyczny - “Barwy jesieni”

 

-Alicja Szmigiel - 6a -wyróżnienie

 

30.

"Dzieło się – czyli sztuka bujania w obłokach” - wojewódzki konkurs organizowany przez Zespół Szkół Plastycznych w Zielonej Górze.

 

-Magdalena Józefowicz - 3a- I m

-Paulina Michałowicz - IIIB- II m

-Gabrysia Lewczuk - 2a- III m

-Magdalena Ważna - 4a - wyróżnienie

-Alicja Szmigiel - 6a- wyróżnienie                

31.

„Coś       zielonego” - ogólnopolski konkurs plastyczny – organizator SOSW w Lublińcu.

 

-Alicja Szmigiel - 6a - kwalifikacja do wystawy głównej

 

32.

Wojewódzki konkurs plastyczno - literacki organizowany przez TPD - “Dbam o piękno mego domu - Ziemi”.

 

Nagrody główne - laureaci:

-Małgorzata Józefowicz - IA

-Dominika Walerowska - 6c

-Maja Potażnik - 4b

-Nikola Soboń - 5b

33.

Parafialny konkurs plastyczny „Portret świętego”

 

Dominika Miniewska Ia   - I miejsce,  nagroda rzeczowa

Natalia Cyl Ia                      - I miejsce, nagroda rzeczowa

Maria Jas 4a                          - II miejsce, nagroda rzeczowa

Karolina Tomków 2c         - III miejsce, nagroda rzeczowa

Nikola Gracz 4a                  - IV miejsce, nagroda rzeczowa

Gracjan Nosal 3d                - V  miejsce, nagroda rzeczowa 

Julia Kuś 3b - wyróżnienie, nagroda rzeczowa

Julia Trybus 2a - wyróżnienie, nagroda rzeczowa

Emilka Machowiak 2b -  wyróżnienie, nagroda rzeczowa

Gabriela Lewczuk 2a - wyróżnienie, nagroda rzeczowa

Osiągnięcia uczniów – rok szkolny 2016/2017