^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Osiągnięcia 2014/2015

Laureatka Przedmiotowego Konkursu Matematycznego w SP -Małgorzata Józefowicz ( kl 5a)

Finalista Przedmiotowego Konkursu z Języka Niemieckiego w gimnazjum Szymon Rosiński (kl. IIIb)

Konkurs "Baśń Matematyczna” pod patronatem LKO w Gorzowie Wlkp. (V edycja)- nagroda dla Aleksandry Zawiślak i Aleksandry Żok

Ogólnopolski Konkurs „Legendy, baśnie i bajki polskie” - II miejsce w Polsce – praca plastyczna oraz I miejsce w województwie – test wiedzy- Aleksandra Żok (kl. 5a)

XI Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek w Nowej Soli

- Duet: Zofia Kmieć i Roksana Gotfryd wraz grupą taneczną uczniów z kl. I B PG (Julia Brzóz, Klaudia Plas, Magda Żukowska, Julia Miładowska, Piotr Otto, Jakub Perkowski)- I miejsce w kategorii zespołów ze szkól gimnazjalnych.

-Duet: Zofia Kmieć i Klaudia Plas - II miejsce w kategorii zespołów ze szkół gimnazjalnych

-Aleksandra Szymańska - Wyróżnienie w kategorii solistów ze szkół gimnazjalnych

-Zespół wokalny ze Szkoły Podstawowej w składzie: M. Hojka, Roksana Rosiak, Martyna Dawid, Alicja Fabicka, Roksana Miładowska - Wyróżnienie w kategorii zespołów ze szkół podstawowych

Ogólnopolski konkurs plastyczny – „Ilustracja do utworu Kornela Makuszyńskiego”- Kwalifikacja do wystawy głównej Małgorzata Józefowicz

Powiatowy konkurs fotograficzny – „Skarby przyrody, kultury i tradycji lubuskiej wsi”- Anna Kmieć - wyróżnienie

Wojewódzki konkurs Plastyczny na projekt znaczka pocztowego organizowany przez Lubuskiego Kuratora Oświaty - Emilia Dudek - nagroda główna

Powiatowy konkurs plastyczny – „Stop przemocy – przerwij milczenie” Patrycja Dudek - I miejsce

Międzyszkolny Konkurs Literacki „Radość pisania” pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty - Zofia Kmieć (IB) - Wyróżnienie i nagroda – bon prezentowy do EMPiK-u

Konkurs Olimpus z j. polskiego (sesja zimowa) - Aleksandra Żok 5a, Dominika Miniewska 5a- tytuł LAUREATA

Konkurs Olimpus z j. polskiego (sesja wiosenna) - Dominika Miniewska 5a tytuł LAUREATA

Lubuski Konkurs Recytatorski -  etap rejonowy - Dominika Hałabura 5b- I wyróżnienie w eliminacjach powiatowych

Powiatowy Konkurs „Wiosna bez Płomieni”- Zawiślak Aleksandra 4c, Żok Aleksandra 5a

Ogólnopolski Konkurs „Legendy, baśnie i bajki polskie” - Żok Aleksandra, praca plastyczna - II miejsce w Polsce, natomiast w kategorii test wiedzy, I miejsce w województwie.

Gminny konkurs plastyczny – Jan Paweł II – pielgrzym tysiąclecia

- Małgosia Józefowicz- I miejsce, Klaudia Puchała- II miejsce, Patrycja Dudek- III miejsce

Wojewódzki konkurs plastyczny „Lubuski wynalazca” organizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego - Dominika Miniewska - I miejsce

Wojewódzki konkurs plastyczny dla uczniów gimnazjum „Prawa i obowiązki obywatela UE” - Patrycja Dudek II miejsce, Ola Świtała-wyróżnienie

VI Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotyczne i Piosenki Żołnierskiej

- Zespół wokalny ze SP w składzie: Maciej Hojka, Alicja Fabicka, Dominika Hałabura, Agata Domin, Roksana Rosiak- II miejsce w kategorii zespołów ze szkół podstawowych

- Grupa  wokalna z PG w składzie: Zofia Kmieć, Anna Kmieć, Eliza Bugaj, Roksana Gotfryd, Jerzy Stasiakiewicz - II miejsce w kategorii zespołów ze szkół gimnazjalnych

Kangur Matematyczny - wynik Bardzo Dobry: Małgorzata Józefowicz (5a)Dawid Żołądź (6b), Bartosz Baran (IC), Dominika Hałabura (5B)

Drużynowy Międzyszkolny Konkurs Matematyczny: Małgorzata Józefowicz (5a), Marcin Stankiewicz (5a) - I miejsce w kategorii klas piątych

SUDOKU- Dawid Żołądź - III miejsce w etapie międzyszkolnym

Drużynowy konkurs przyrodniczy: „Poznaj swój las, jego piękno i tajemnice” SP- Kostrakiewicz Mateusz, Flasiński Igor, Zawadowska Aleksandra, Zawiślak Aleksandra, Derewońko Jakub - III miejsce

Drużynowy konkurs przyrodniczy: „Poznaj swój las, jego piękno i tajemnice” PG- Eliza Filipiak, Anna Kmieć, Jakub Zamecki, Dominik Żołądź, Aleksander Fortuna- I miejsce

Powiatowy Konkurs Recytatorski w Języku Obcym „Poezja bez Granic” w Kużuchowie - Julia Lityńska III miejsce

XIII Powiatowy Konkurs Poezji Niemieckiej - Ewa Nebelska 6B - III miejsce

Powiatowy konkurs recytatorski - Izabela Wiśniewska - wyróżnienie

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur - Mikołaj  Nowak, Franciszek Papież, Julia Merk - Wyróżnienie

„Zwierzaki to nie pluszaki” – org. przez KRUS Zielona Góra- Maria Jas - III miejsce

„Oto nasza Eko – rada, segregacji świat wymaga” plakat – org. „Eko – Przyszłosć” w Nowej Soli - klasa 3b

„Znaczek pocztowy” org. Przez Pocztę Polską - Luiza Renkaw - I miejsce

„Malowanka ryby projekt zorg. przez Wicemarszałka Województwa Lubuskiego- Bartosz Kuligowski, Barbara Machowiak II miejsce

SPORT

PIŁKA NOŻNA  Bogumił Potażnik:

- I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt w ramach LOM

- IV miejsce w Półfinale Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt w ramach LOM

- VI miejsce w Finale Wojewódzkim Coca-Cola Cup

TENIS STOŁOWY – Elżbieta Marciniak, Marzena Mituta:

MISTRZOSTWA POWIATU W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM –

 I M. DRUŻYNA DZW. SP.

I M. DRUŻYNA CHŁ. SP.

I M. DRUŻYNA DZW. SP.

I M. DZW. GIMN.

II M. DRUŻYNA CHŁ. GIMN.

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI LOM W TENISIE STOŁOWYM

I M. DRUŻYNA DZW. GIMN.

V M. DRUŻYNA CHŁ. GIMN.

IV M. DRUŻYNA DZW. SP.

II M. DRUŻYNA CHŁ. SP.

FINAŁ WOJEWÓDZKI LOM W TENISIE STOŁOWYM.

BRĄZOWY MEDAL CHŁ. SP.

BRĄZOWY MEDAL DZW. GIMN.

V M. DZW. SP.

MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA BELGII W TENISIE STOŁOWYM

ALEKSANDRA ZAPŁATA -BRĄZOWY MEDAL W GRZE INDYWIDUALNEJ I BRĄZOWY MEDALW GRZE DRUŻYNOWEJ W KAT. KADETEK

MARTYNA DAWID - BRĄZOWY MEDAL W GRZE DRUŻYNOWEJ KADETEK

JAKUB KOWALCZYK - BRĄZOWY MEDAL W GRZE DRUŻYNOWEJ W KAT.KADETÓW

MIĘDZYSZKOLNA LIGA TENISA STOŁOWEGO.

J. KOWALCZYK, P. DUDEK, K. HAWRYLISZYN, K. PUCHAŁA –PIERWSZE MIEJSCA W SWOICH KATEGORIACH

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osiągnięcia 2014/2015