^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Osiągnięcia sportowe 2012/2013

Nagrodę Wójta Gminy Otyń na zakończenie roku otrzymali:

Dorota Mituta – kl. IIIa gimnazjum 

  • złoty medal Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w drużynowym tenisie stołowym szkół gimnazjalnych;
  • Finalistka Drużynowych Mistrzostw Polski Szkół Gimnazjalnych;
  • Reprezentantka kadry Polski osób niepełnosprawnych;
  • złoty medal Indywidualnych  Mistrzostw Węgier Osób Niepełnosprawnych;
  • brązowy medal Mistrzostw Niemiec Osób Niepełnosprawnych w grze drużynowej ;
  • uczestniczka Międzynarodowych Mistrzostw Belgii w kategoriach młodzieżowych;
  • złoty medal Drużynowych Mistrzostw Województwa Lubuskiego;
  • brązowy medal Indywidualnych Mistrzostw Województwa Lubuskiego, srebrny medal w grze podwójnej i brązowy w mieszanej;
  • finalistka Drużynowych Mistrzostw Polski;
  • złoty medal Mistrzostw Polski Osób Niepełnosprawnych.

Aleksandra Górna – kl. IIb gimnazjum

  • złoty medal Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w Drużynowym Tenisie Stołowym Szkół Gimnazjalnych;
  • Finalistka Drużynowych Mistrzostw Polski Szkół Gimnazjalnych;
  • brązowy medal na międzynarodowym turnieju „Drzonków Cup 2012”;
  • srebrny medal w grze drużynowej na Międzynarodowych Mistrzostwach Belgii;
  • złoty medal Drużynowych Mistrzostw Województwa Lubuskiego;
  • srebrne medale w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Lubuskiego w grze pojedynczej, deblowej i mieszanej;
  •  Finalistka Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostw Polski;
  • zawodniczka kadry wojewódzkiej juniorek.

Aleksandra Zapłata – kl. 6b

  • uczestniczka Międzynarodowych Mistrzostw Belgii (drużynowo VI miejsce);
  • uczestniczka międzynarodowego turnieju „Drzonków Cup 2012”;
  • IV miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Tenisie Stołowym;
  • brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Województwa w kategorii młodziczek;
  • brązowy medal Indywidualnych Mistrzostw Województwa Lubuskiego w grze podwójnej;
  • zawodniczka kadry wojewódzkiej.

Sara Tomków – kl. 6a

  • uczestniczka Międzynarodowych Mistrzostw Belgii (drużynowo VI miejsce);
  • uczestniczka międzynarodowego turnieju „Drzonków Cup 2012”;
  • IV miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Tenisie Stołowym;
  • wyróżnienie na Międzynarodowym Dziecięcym Festiwalu Piosenki i Tańca – Konin 2013;
  • uczestniczka ogólnopolskich eliminacji do programu tanecznego „GOT TO DANCE”.

Daria Wyrzykowska – kl. 5c

  • brązowy medal Międzynarodowych Mistrzostw Belgii w grze pojedynczej;
  • uczestniczka międzynarodowego turnieju „Drzonków Cup 2012”;
  • srebrny medal w Wojewódzkim Drużynowym Turnieju Uczniowskich Klubów Sportowych;
  • srebrny medal w Półfinale Ogólnopolskim Drużynowego Turnieju Uczniowskich Klubów Sportowych.

Jakub Derewońko (kl. 4a), Kamil Hawryliszyn (4b)

  • uczestnicy Międzynarodowych Mistrzostw Belgii – VI miejsce drużynowo;
  • uczestnicy międzynarodowego turnieju „Drzonków Cup 2012”;
  • złoty medal w Wojewódzkim Drużynowym Turnieju Uczniowskich Klubów Sportowych;
  • srebrny medal w Półfinale Ogólnopolskim Drużynowego Turnieju Uczniowskich Klubów Sportowych;

Jakub Derewońko kl. 4a

  • uczestnik Finału Ogólnopolskiego w „Czwartkach lekkoatletycznych” (bieg na 60m, rzut piłeczką).

Bartłomiej Lopko (kl.IIIa), Bartosz Cyrulik (kl.IIIa)

  • IV miejsce w Finale Wojewódzkim Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w tenisie stołowym

Pozostałe osiągnięcia:

Zuzanna Kostrzon kl. 6c i Daria Wyrzykowska kl. 5c awansowały do turnieju półfinałowego tenisa stołowego (w eliminacjach wojewódzkich zajęły II miejsce)

Kamil Hawryliszyn kl. 4b i Jakub Derewońko kl. 4a awansowali do turnieju półfinałowego tenisa stołowego( I miejsce w turnieju wojewódzkim)

Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego

Rocznik 2002 i młodsi: 1. Dawid Martyna, 2. Nabelska Ewa , 3. Borowiecka Wiktoria, 4. Żok Aleksandra

 1. Derewońko Jakub, 2. Hawryliszyn Kamil,  3. Kaczmarek Daniel.

Rocznik 2000-2001: 1. Tomków Sara, 2. Zaplata Aleksandra, 3. Wyrzykowska Daria.

Gimnazjum: 1. Cyrulik Bartosz, 2. Kostrzon Kacper

Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego „Mini Cup 2012”- Drzonków wrzesień 2012:

- Aleksandra Górna III m -ce w kategorii młodziczek

- Aleksandra Żok V m –ce w kategorii skrzatek

- Michał Misztal V m -ce w kategorii skrzatek

Powiatowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych w drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

- drużyna dziewcząt I miejsce

- drużyna chłopców I miejsce

Mistrzostwa Powiatu w drużynowym Tenisie Stołowym Szkół Gimnazjalnych w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży (LOM)

- dziewczęta I miejsce

- chłopcy I miejsce

Wojewódzki Turniej Gwiazdkowy

- I m –ce Aleksandra Górna- kategoria kadetek

- III m –ce Dorota Mituta- kategoria kadetek

- II – ce Aleksandra Zapłata- kategoria młodziczek

- III –ce Sara Tomków- kategoria młodziczek

Koszykówka

Udział w zawodach na szczeblu ośrodkowym: III miejsce dziewcząt, II miejsce chłopców.

Udział w turnieju Orlik Basketmania 2012: chłopcy gimnazjum II miejsce, dziewczęta gimnazjum I miejsce.

Osiągnięcia sportowe 2012/2013