^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.

GIM 2012/2013

Osiągnięcia uczniów 2012/2013

Finaliści konkursów przedmiotowych:

Natalia Nowak – kl. IIIa matematyka

Natalia Nowak – kl. IIIa geografia

Julia Rosińska – kl. IIIa j. niemiecki

Samuel Wojtkowiak – kl. III b j. polski

Michał Kosałka – kl. II a historia

Inne konkursy:

Natalia Nowak i Bartosz Cyrulik – kl. III a - I miejsce oraz puchar w Trzecim Międzyszkolnym Interdyscyplinarnym Konkursie Przyrodniczym pt.: "Woda"

Paweł Napora kl. III c - I miejsce; Wojciech Wojewski kl. III b - III miejsce w XIII Lubuskim Konkursie Recytatorskim   o Laur Zygmunta Krasińskiego w dwusetną rocznicę urodzin

Zespół Mali Agenci –wyróżnienie w XXIII Spotkaniach Grup Kolędniczych Jasełkowych

Natalia Nowak kl. IIIa –LAUREAT  w Ogólnopolskiej Olimpiadzie „Olimpus” z matematyki

Bartosz Cyrulik kl. IIIa - II miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym „Perły Doliny Odry”

Paulina Hawryliszyn kl. IIIc - I miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK - etap rejonowy.

Wiktoria Tomków kl. IIb, Sandra Zmora IIb i Patryk Gmurkowski  IIB - tytuł laureata w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z j.  polskiego  OLIMPUS

Esma Antonowa z kl. III b gim. -  VI miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Mistrz Rozprawki 2013”

Dominika Topór z kl. IIb – wyróżnienie w konkursie polonistycznym  dla uczniów gimnazjum woj. lubuskiego „Sól ZIEMI”.

Natalia Jońca z kl. IIa – laureatka w Międzynarodowym Konkursie Poetycko-Plastycznym „Baczyniak”

Alicja Boś kl. IIb - nominacja do finału wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego, Wojciech Wojewski (kl. IIIb) został wyróżniony, a Paweł Napora (kl. IIIc) uzyskał wyróżnienie honorowe

Bartek Lopko kl. IIIa zajął I miejsce, Alicja Boś IIb – wyśpiewała II miejsce, grupa wokalna-I miejsce - w IV Powiatowym Przeglądzie Pieśni Patriotycznej i Piosenki Żołnierskiej

Natalia Nowak  i Bartosz  Cyrulik z kl. III a - I miejsce w Międzyszkolnym Interdyscyplinarnym Konkursie Przyrodniczym pt. „Woda”

Esma Antonowa III b , Wojciech Wojewski III b, Dominik Żołądź Ia, Dawid Domarecki IIa, Bartosz Cyrulik IIIa - I miejsce w XIII edycji konkursu „Poznaj swój las, jego piękno i tajemnice”

Bartosz Cyrulik – kl. IIIa zakwalifikował się do ponadwojewódzkiego etapu tego konkursu i otrzymał tytuł finalisty „Ptaki Polski zagrożone wyginięciem”

Karol Przybylski kl. II c, Natalia Nowak kl. III a – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny.

 

GIM 2012/2013