^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Osiągnięcia uczniów 2013/2014

Osiągnięcia uczniów 2013/2014

KONKURSY PRZEDMIOTOWE:

Michał Kosałka; III a gimn.;  historia - LAUREAT

Karolina Ławniczek; III a gimn.;  j. polski - FINALISTA

Bartosz Baran; 6c SP; matematyka  - FINALISTA

Nicola Czaplińska; 6a SP; matematyka - FINALISTA

 GRATULUJEMY!

- Konkurs recytatorski „Pro Arte 2014” - Karolina Michalak i Julia Aksentowicz zdobyły wyróżnienie; Alicja Boś-  finalistka etapu wojewódzkiego

- Emilia Dudek (kl.4b) -  wyróżnienie  w Konkursie „ Baśń Matematyczna” pod patronatem  LKO W Gorzowie Wielkopolskim

- VIII edycja „Mistrz Rozprawki” Karolina Ławniczek - 3 miejsce

- Ogólnopolski  Konkurs  Plastyczny „Anioł XXI wieku”, Małgorzata Józefowicz  oraz Julia  Walasek  z kl.4a prace zakwalifikowane do wystawy głównej

- Międzynarodowy Konkurs Plastyczny na ilustrację do wiersza Marii Konopnickiej - Małgorzata Józefowicz z kl.4a - wyróżnienie

- Nikola Soboń i Karol Fuks którzy otrzymali wyróżnienia w etapie wojewódzkim konkursu plastycznego „ Bezpiecznie na wsi - Nie zbliżaj się zuchu do maszyn w ruchu!”

- Powiatowy  Przegląd  Pieśni Patriotycznej i Piosenki Żołnierskiej

  • Grupa wokalna SP  w składzie: Ala Fabicka, Kasia Wiśniewska, Maciej Hojka, Zofia Kmieć - wyróżnienie
  • Maciej Hojka jako solista zajął 3 miejsce.  Z kolei grupa wokalna gimnazjum w składzie : Karolina Kamińska, Ala Boś wyśpiewała wyróżnienie;
  • Z kolei  w kategorii solistów Ala Boś zajęła trzecie, a Karolina Kamińska drugie.

- Kangur Matematyczny

  • wynik BARDZO DOBRY – Krzywiecki Filip (kl. 2b), Małgorzata Józefowicz (kl. 4a)
  • WYRÓŻNIENIE – Hałabura Dominika (kl. 4b) , Żołądź Dawid (kl. 5b), Baran Bartosz (kl. 6c), Pietrań Jakub (kl. 6c), Ceglarz Hubert (kl. IIb)

- Finalista Ogólnopolskiego Konkursu  matematycznego Pangea - Jakub Derewońko

- XIV edycji konkursu „Poznaj swój las- jego piękno i tajemnice” III miejsce Wiktoria Tomków,  Aleksander Fortuna,  Dominik Żołądź, Tomasz Dolata i  Dawid Domerecki.

- Rejonowy konkurs literacko-plastyczny  „Wokół Poezji Patriotycznej”- Natalia Jońca zdobyła I miejsce, a Patrycja Dudek III miejsce

- XXI Ogólnopolski  Konkurs „ Złota Żaba” w dziedzinie języka polskiego - Mikołaj Szczotka z klasy IIIB uzyskał kwalifikację do etapu finałowego w Swarzędzu

- XIV Lubuski  Konkurs Recytatorski o Laur Kornela Makuszyńskiego - finalistkami zostały Alicja Boś i Karolina Michalak z klasy IIIB gim oraz Górewicz Wiktoria i Cyl Natalia z klasy 4a

- Powiatowy Konkurs Poezji Obcojęzycznej „ Poezja bez granic”- I miejsce Sara Tomków z klasy I C, a wyróżnienie otrzymał Tomasz Dolata

- Konkurs plastyczny o tematyce antyalkoholowej- Karolina Grabarczyk z klasy IIIB II m, Julia Górna zajęła III m, a Karol Kozioł  z klasy IIC otrzymał wyróżnienie

- „Krajobraz przyrodniczy i kulturowy mojej małej ojczyzny”(konkurs plastyczny) Karolina Grabarczyk z klasy IIIB II miejsce,  III miejsce przyznano Kamili Przepiórce z klasy IIIB, a wyróżnienia przypadło Patrycji Dudek z klasy IIB oraz Aleksandrze Konaszewskiej z klasy I B gim.

- X Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek  w Nowej Soli - zespół  wokalny  w składzie A. Boś, K. Kamińska, A. Kmieć, Z. Kmieć, A. Szymańska zajął I miejsce, duet w składzie A. Boś i K. Kamińska wyśpiewał II miejsce, w kategorii solistów II miejsce zajął Maciej Hojka, grupa wokalna w składzie : D. Hałabura, Martyna Dawid, Kacper Walczak, Maciej Hojka otrzymała wyróżnienie, schola - J. Fabicka, A. Fabicka, E. Dudek, W. Dylewska, R. Miładowska, A Światłowska, M. Banach, A. Domin  zdobyła wyróżnienie

- Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Olimpus Sesja Jesienna” Bartosz Baran zdobył tytuł Laureata zajmując 8 miejsce w kraju, Małgosia Józefowicz-uczennica klasy 4a zdobyła tytuł Laureata zajmując 11 miejsce w kraju

- Konkurs plastyczny o tematyce Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża - Aleksandra Lorenc i Maurycy Szwarc z klasy IIb - I miejsce w województwie

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

PIŁKA NOŻNA 

I MIEJSCE LOM FINAŁ OŚRODKOWY CHŁOPCÓW - GIMNAZJUM

I MIEJSCE LOM FINAŁ POWIATOWYCHŁOPCÓW- GIMNAZJUM

FINAŁ WOJEWÓDZKI COCA-COLA CUP 2014 CHŁOPCY GIMNAZJUM

 I MIEJSCE LOM FINAŁ OŚRODKOWY  DZIEWCZĄT  - SP

I MIEJSCE LOM FINAŁ REJONOWY  DZIEWCZĄT - SP

III MIEJSCE PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI  DZIEWCZĄT PIŁKA NOŻNA - SP

 OSIĄGNIĘCIA W ROZGRYWKACH SZKOLNYCH

  • 1 miejsce w Powiatowym Turnieju w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt w ramach LOM (Lubuskiej Olimpiady Młodzieży) – Daria Wyrzykowska 6c, Martyna Dawid 5b;
  • 1 miejsce w Powiatowym Turnieju w drużynowym tenisie stołowym chłopców w ramach LOM – Jakub Kowalczyk 6a, Kamil Hawryliszyn 5b, Jakub Derewońko 5a;
  • 3 miejsce w Półfinale Wojewódzkim w drużynowym tenisie stołowym chłopców w ramach LOM – Jakub Kowalczyk 6c, Kamil Hawryliszyn 5b, Jakub Derewońko 5a;
  • Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego „ Mini Cup Drzonków 2013r”:
  • 1 miejsce, główna nagroda, drużyny Zespołu Szkół w Otyniu w punktacji ogólnej turnieju;
  • Nagroda indywidualna dla Klaudii Puchały 4a, jako najlepszej zawodniczki regionu w kat. Żaczek;
  • Nagroda indywidualna dla Aleksandry Górnej III b, jako najlepszej zawodniczki regionu w kat. kadetek.

-1 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt   w ramach LOM – Aleksandra Górna IIIb, Aleksandra Zapłata Ib, Sara Tomków  Ic,

- 1 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w drużynowym tenisie stołowym chłopców  w ramach LOM – Kacper Kostrzon IIIa, Sebastian Sabadach Ib,

- 1 miejsce w Półfinale Wojewódzkim LOM w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt – Aleksandra Górna IIIb, Aleksandra Zapłata Ib, Sara Tomków Ic,

- 2 miejsce w Półfinale Wojewódzkim LOM w drużynowym tenisie stołowym chłopców –Kacper Kostrzon IIIa, Sebastian Sabadach Ib,

- srebrny medal LOM w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt – Aleksandra Górna IIIb, Aleksandra Zapłata Ib, Sara Tomków Ic,

- Międzynarodowe Mistrzostwa Belgii w kategoriach młodzieżowych:

  • brązowy medal Aleksandry Zapłaty Ib w grze indywidualnej w kat. kadetek
  • brązowy medal Aleksandry Zapłaty Ib w grze drużynowej w kat. juniorek

Osiągnięcia uczniów ZS Otyń reprezentujących szkolny klub UKS „Spartakus Otyń”

- 2 miejsca w Półfinale Ogólnopolskim Uczniowskich Klubów Sportowych drużyn       w kat. żaków: Michał Misztal 4c, Stanisław Kmieć 3a i w kat. młodzików: Jakub Kowalczyk, Kamil Hawryliszyn i Jakub Derewońko.

- Ośrodkowy Turniej Koszykówki Gimnazjum (chłopcy) - 2 miejsce i awansując  do zawodów powiatowych

-  Ośrodkowy Turniej Koszykówki Gimnazjum (dziewczęta) – 2 miejsce.

 

 

 Osiągnięcia z poprzednich lat znajdują się w zakładce ARCHIWUM

Osiągnięcia uczniów 2013/2014