^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

GIM 2011/2012

Osiągnięcia 2011/2012

- FINALIŚCI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH:
- Paweł Jaskuła (IIIb) - matematyka;
- Natalia Nowak (IIa) - matematyka;
- Michał Kosałka (Ia) - historia;

- Julia Rosińska - I miejsce w przedmiotowym konkursie z języka niemieckiego (rejon) i nominacja do konkursu wojewódzkiego;

- Eliza Żero (IIb) - wyróżnienie w konkursie plastycznym "Kiedy rozum śpi...";

- Alicja Boś i Karolina Michalak - kl. Ib - wyróżnienie w XII Lubuskim Konkursie Recytatorskim o Laur Jerzego Lieberta;

- Majka Młynarczyk (IIIa) - III miejsce, Eliza Żero (IIb) - wyróżnienie - IV edycja Powiatowego Konkursu Recytacji Poezji Europejskiej "Poezja bez granic";

- Natalia Nowak (IIa) wynik BARDZO DOBRY i Karol Przybylski (Ic) WYRÓŻNIENIE w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny";

- Paweł Napora z klasy II c - III miejsce w VI Powiatowym Przeglądzie Piosenki Religijnej "Pieśnią moją jest Pan";

- Bartłomiej Lopko (IIa) - I miejsce w VIII Powiatowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek;

- K. Kamińska (Ic), Julia Rosińska (IIa), Natalia Nowak (IIa), Nina Morgała (IIa) i Bartłomiej Lopko (IIa) - LAUREAT III Powiatowego Przeglądu Pieśni Patriotycznej i Piosenki Żołnierskiej;

- K. Kamińska i B. Lopko - II miejsce III Powiatowego Przeglądu Pieśni Patriotycznej i Piosenki Żołnierskiej;

- Natalia Janasiak (IIb)- laureatka XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci pt. "Dbam piękno mego domu Ziemi";

- Karolina Grabarczyk (Ib) - wyróżnienie w konkursie poetyckim pt. "Ja i moja rodzina";

- Bartosz Cyrulik kl. Ia - laureat XXIX Lubuskiego Konkursu Przyrodniczego organizowanego przez Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody "Salamandra" i Klub Przyrodników;

- Natalia Nowak zajęła I miejsce w rejonie i tym samym zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia;

- Zespół w składzie : Paweł Jaskuła (IIIb), Sebastian Olejniczak(IIIb), Esma Antonova (IIb), Wiktoria Tomków (Ib), Samuel Wojtkowiak (IIb); - II miejsce w XII edycji konkursu "Poznaj swój las, jego piękno i tajemnice";

- Drużyna gimnazjum w składzie: Filip Amrogowicz, Mariusz Banach i Kamil Sasin zdobyła miejsce III w Powiatowych Eliminacjach Turnieju BRD.

SPORT
- Aleksandra Górna, Dorota Mituta - finalistki Drużynowych Mistrzostw Polski Gimnazjów (10 miejsce) w tenisie stołowym;

- Aleksandra Górna, Dorota Mituta - złoty medal Lubuskiej Olimpiady Młodzieży - Gimnazjada w tenisie stołowym;

- Brązowy medal Aleksandry Górnej (drużynowo) na Międzynarodowych Mistrzostwach Belgii w kategoriach młodzieżowych;

- 10 miejsce Aleksandry Górnej i Doroty Mituty na Mistrzostwach Polski Osób Niepełnosprawnych w grze poj. I mieszanej;

- Złoty medal Aleksandry Górnej, Doroty Mituty, Aleksandry Kostrzon i Urszuli Filipiak w Drużynowym Tenisie Stołowym;

- 4 miejsce Bartosza Cyrulika i Bartłomieja Lopko w Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w Drużynowym Tenisie Stołowym - gimnazja chłopcy;

- Złoty medal Doroty Mituty w grze pojedynczej, srebrny w grze deblowej i srebrny w grze mieszanej w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa;

- Złoty medal A.Górnej, Sary Tomków i A. Zapłaty w Drużynowych Mistrzostwach Województwa;

- Srebrny medal w grze pojedynczej i złoty w grze deblowej A. Górnej w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa;

- Srebrny medal B. Cyrulika i B. Lopko w Drużynowych Mistrzostwach Województwa;

- I miejsce Aleksandry Górnej, Doroty Mituty, Aleksandry Kostrzon i Urszuli Filipiak w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego w ramach LOM;

- I m B. Cyrulika i B. Lopko w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego w ramach LOM;

- I m chłopców z gimnazjum w ośrodkowym Turnieju koszykówki w ramach LOM;

- I m chłopców z gimnazjum w powiatowym Turnieju koszykówki w ramach LOM;

- III m chłopców z gimnazjum w rejonowym Turnieju koszykówki w ramach LOM;

- II m na szczeblu powiatowym w turnieju piłki nożnej "Euro - Gim 2012".

GIM 2011/2012