^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.

GIM 2010/2011

Osiągnięcia 2010/2011

- A.Michalska(3a), E.Tomków(3a), E.Witkowska (3a), M.Kusiak(3a), Sz.Ratajczak(3b) zajęli I miejsce w konkursie przyrodniczym - "Poznaj swój las, jego piękno i tajemnice".

- Natalia Nowak kl. I a, Bartosz Cyrulik kl. I a i Samuel Wojtkowiak kl. I b zajęli III miejsce w Drużynowym Międzygimnazjalnym Konkursie Matematycznym

- Paweł Jaskuła kl. II b, Sebastian Olejniczak kl. II b, Ariel Sławiński kl. II c zajęli II miejsce w Drużynowym Międzygimnazjalnym Konkursie Matematycznym

- Agata Michalska kl. III a, Emanuela Tomków kl. III a, Maciej Pajser kl. III c zajęli III miejsce w Drużynowym Międzygimnazjalnym Konkursie Matematycznym

- Paweł Jaskuła z klasy II b - WYRÓŻNIENIE w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

- Natalia Nowak z klasy Ia - wynik BARDZO DOBRY w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

- Kamila Janicka z klasy III "c" zdobyła III miejsce w etapie rejonowym Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża

- Bartosz Cyrulik kl. Ia - laureat XXIX Lubuskiego Konkursu Przyrodniczego organizowanego przez Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody "Salamandra" i Klub Przyrodników

- Emanuela Tomków i Szymon Ratajczak - I miejsce na Międzyszkolnym Interdyscyplinarnym Konkursie "Równowaga w Przyrodzie"

- Adrianna Mucha zajęła I miejsce w kategorii klas gimnazjalnych w konkursie "Nietypowa podróż koleją" organizowanym przez Okręg Lubuski Polskiego Klubu Ekologicznego

- Konrad Górny kl.IIa ulokował się na II miejscu w X Gimnazjalnym Konkursie Historycznym "Dzieje miejscowości powiatu nowosolskiego"

- Esma Antonowa III miejsce w III Powiatowym Konkursie Recytatorskim pt. "Naprawdę jaka jesteś nie wie nikt"

- Emanuela Tomków wyróżnienie w III Powiatowym Konkursie Recytatorskim pt. "Naprawdę jaka jesteś nie wie nikt"

- Wojciech Wojewski - zajął II miejsce w Finałach XI Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego Recytatorskiego o Laur Jana Kasprowicza

- Kamil Opioła - zajął III miejsce w Finałach XI Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego Recytatorskiego o Laur Jana Kasprowicza

SPORT:
- Aleksandra Kostrzon, Ula Filipiak
- I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Województwa w Tenisie Stołowym

- Aleksandra Górna, Dorota Mituta
I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Województwa w Tenisie Stołowym

- A. Kostrzon, U. Filipiak, D. Mituta
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym

- B.Cyrulik, B.Lopko
Brązowy medal Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w Drużynowym Tenisie Stołowym.

GIM 2010/2011