^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Najlepsi uczniowie 2017/2018

Najlepsi uczniowie roku 2017/2018

Trud, wysiłek i ciężka praca jaką włożyli w swoją edukację w ciągu roku szkolnego sprawił, że dziś możemy powitać w gronie WZOROWYCH UCZNIÓW rocznika 2017/2018 następujące osoby:

 

klasa 1a:

1. Kacper Baran

2. Maksymilian Dysiewicz

3. Maciej Janecki

4. Julia Kaproń

5. Julian Lis

6. Anna Michalik

7. Sebastian Otulak

8. Inga Popowicz

9. Oliwier Wałek

10. Matylda Zielińska

klasa 1b:

1. Amelia Graczyk

2. Karolina Grzegórzko

3. Michał Klimczak

4. Wiktoria Kołek

5.  Aleksandra Loba

6.  Antonina Rzeszowska

7.  Sandra Skobalska

8.  Pola Wagner

9. Seweryn Wożniak

10. Martyna Zajączkowska

11. Lena Zapart

klasa 1c:

1. Patrycja Borkowska

2. Maria Dzierzkiewic

3. Dominika Gettner

4. Bianka Łukaszewicz

5. Aleksandra Michalak

6. Adam Rdzeń

7. Julia Strzelczyk

8. Zofia Strzelczyk

9. Gabriela Zawodna

10. Dominik Wiktorowski

klasa 2a:

1. Martyna Sobczyk,
2. Nina Pietrzak,
3. Weronika Sieradzka,
4. Wojciech Ćwirko,
5. Paweł Kuczyński,
6. Mateusz Mucha,
7. Tristan Łukasiewicz

klasa 3a:

1. Julia Adamowicz

2. Agnieszka Białas – Heltowska

3. Kacper Grzegórzko

4. Julia Hałabura

5. Weronika Kaczmarek

6. Gabriela Lewczuk

7. Aleksandra Firuta

8. Julia Kozińska

9. Michał Mąkosza

10. Patrycja Cyl

klasa 3b:

1. Dawid Beraś

2. Wiktor Drąg

3. Marcel Fuchs

4. Igor Gąsior 

5. Patryk Kłyszko 

6. Kacper Kowalczykowski

7. Wojciech Kuczyński 

8. Emilia Machowiak

9. Milena Loba

10. Wojciech Siusta

11. Dawid Smereczyński 

12. Julia Trybus

klasa 3c:

1. Natalia Cyrulik

2. Małgorzata Kubiak

3. Filip Nowak

4. Grzegorz Rychter

5. Daria Puzacz

6. Kacper Taberski

klasa 4a:

1. Julia Dawid 6,00 - wzorowe
2. Bartłomiej Nebelski 6,00 - wzorowe
3. Karolina Lachowicz 5,50 - wzorowe
4. Marcel Graczyk 5,25 - wzorowe
5. Oskar Mucha 5,25 - wzorowe
6. Stanisław Kruk 5,25 - wzorowe
7. Konrad Izydorczyk 5,08 - wzorowe
8. Julia Kubiś 4,92 - wzorowe
9. Alan Popławski 4,92 -  wzorowe

klasa 4b:

1. Górski Patryk – 5,50 – wzorowe

2. Kalbarczyk Miłosz – 5,50 – wzorowe

3. Paszkiewicz Błażej – 5,17 -wzorowe

4. Soroczyński Jan – 5,08 – wzorowe

5. Wicha Bartosz – 4,92 – wzorowe

6. Schindler Seweryn – 4,83 – wzorowe

7. Jachymski Patryk – 4,83 - wzorowe

klasa 4c:

1. Kusyk Alex – 5,67 – wzorowe

2. Romańczuk Marcelina - 5,67 - wzorowe

3. Bundziów Piotr – 5,42 – bardzo dobre

4. Kaczmarek Aleksander – 5,42 – bardzo dobre

5. Mniszewski Kornel – 5,09 – wzorowe

6. Hyżak Aleksandra – 5,00 – wzorowe

7. Graczyk Emilia – 5,00 – wzorowe

8. Nosal Gracjan – 5,00 – wzorowe

9. Ociepa Natan – 4,85 – bardzo dobre

klasa 4d:
1. Jakub Słonecki – 5,89 - wzorowe

2.  Magdalena Józefowicz – 5,83 - wzorowe

3.  Julia Kuś – 5,83 - wzorowe

4.  Julia Humeniuk – 5,67 - wzorowe

5.  Zofia Łuszczek – 5,67 - wzorowe

6.  Aleksandra Jensch – 5,58 - wzorowe

7.  Mateusz Kołaczkiewicz – 4,92 - wzorowe

8. Blanka Mugowska – 4,92 - wzorowe

9. Oskar Potęga – 4,92 - wzorowe

10. Amelia Filipiak – 4,83 - wzorowe

11. Adam Dyląg – 4,75 - wzorowe
12. Sebastian Olik – 4,75 – bardzo dobre

klasa 5a:

1. Ważna Magdalena – 5,83 – wzorowe

2. Jas Maria – 5,67 - wzorowe

3. Statkiewicz Amelia – 5,50 – wzorowe

4. Strzelczyk Mateusz – 5,42 – wzorowe

5. Ciosmak Zuzanna – 5,25 – wzorowe

6. Mikołajczyk Nikola – 5,25 - wzorowe

7. Nowak Mikołaj – 5,25 – wzorowe

8. Niedzielska Laura – 5,17 – wzorowe

9. Papież Franciszek – 5,17 – wzorowe

10. Gracz Nikola – 4,92 – wzorowe

11. Bunikiewicz Jakub – 4,82 – bardzo dobre

12. Grabowska Marta - 4,75 - wzorowe

 

klasa 5b:

1. Potażnik Maja – 5,42 – wzorowe

2. Kołodziej Nikola – 5,33 – wzorowe

3. Kuligowska Agata – 5,33 – wzorowe

4. Kaczmarek Wiktoria – 5,08 – wzorowe

5. Szymański Bartosz – 5,00 – wzorowe

6. Zarzeczny Hubert – 5,00 – bardzo dobre

7. Cyrulik Joanna – 4,75 – wzorowe

8. Petela Maciej – 4,75 – bardzo dobre

9. Sokalski Hubert – 4,75 – bardzo dobre

klasa 6a:

1. Julia Merk - 5,75 - wz
2. Aleksandra Tomków - 5,67 - wz
3. Milena Amrogowicz - 5,33 - wz
4. Bartosz Janecki - 5,33 - wz
5. Aleksander Klimas - 5,25 - wz
6, Zuzanna Wolska - 5,25 - bdb
7. Klara Lachowicz - 5,25 - wz
8, Agata Zielińska - 5,25 - wz
9. Aleksandra Macikowska - 5,17 - wz
10. Wiktoria Szyszka - 5,0 - wz
11. Natalia Amrogowicz - 5,0 - wz
12. Elisa Belardo - 5,0 - wz
13. Kinga Brzozowska - 4,92 - wz
14. Krystian Firuta - 4,92 - bdb
15. Piotr Fuchs - 4,92 - wz
16. Karol Kostrzon - 4,92 - bdb
17. Karol Fuchs - 4,75 - wz

klasa 6b:

1. Mugowska Maja  – 5,58 – wzorowe

2. Soboń Nikola – 5,50 – wzorowe

3. Mąkosza Aleksandra – 5,25 – wzorowe

4.  Januszewicz Natalia – 5,08 – wzorowe

5. Krzywiecki Filip – 4,92 – wzorowe

6. Jasiński Sebastian – 4,83 – bardzo dobre

7. Kowalczyk Michał – 4,83 – bardzo dobre

8. Hałabura Zbigniew – 4,75 – bardzo dobre

klasa 7a:

1. Amrogowicz Martyna – 5,5 – wzorowe

2. Komar Laura – 5,43 – wzorowe

3. Szmigiel Alicja – 5,29 – wzorowe

4. Jurek Hanna – 5,21 – wzorowe

5. Ociepa Kamil – 4,92 – wzorowe

6. Bugaj Karolina – 4,92 – wzorowe

klasa 7b:

1. Szymon Rychter - 5,36 - wzorowe
2. Adam Białas - Heltowski - 4,85 - wzorowe

klasa 7c:

1.Aleksandra Zawiślak – 5,08 - wzorowe
2.Wiktoria Ławecka – 4,86 - wzorowe
3.Aleksandra Zawadowska – 4,86 – wzorowe 

klasa IIA:

1. Małgorzata Józefowicz – 5,87 - wzorowe
2. Natalia Cyl -  5.80 - wzorowe
3. Dominika Miniewska - 5,67 - wzorowe
4. Oliwia Misior – 5,53 - wzorowe
5. Kacper Perkowski – 5.33 - wzorowe
6. Wiktoria Górewicz – 5,27 - wzorowe
7. Klaudia Puchała – 5,27 - wzorowe
8. Marlena Mąkosza - 5,21 – bardzo dobre
9. Jakub Grzesik - 5,07 – bardzo dobre
10. Marcin Stankiewicz  -  4,87 – bardzo dobre
11. Julia Walasek - 4,79 - wzorowe

klasa IIB:

1. Hałabura Dominika – 5,80 – wzorowe

2. Fabicka Alicja – 5,33 – wzorowe

3. Dudek Emilia – 5,20 – wzorowe

4. Miładowska Roksana – 5,00 – wzorowe

5. Misztal Michał – 4,80 – wzorowe

6. Romańczuk Szymon – 4,80 - wzorowe

klasa IIC:

1. Skrobała Anna - 5,60 - wzorowe

2. Krzywiecka Emilia - 5,13 - wzorowe
3. Wielgosz Vanessa - 5,07 - wzorowe

4. Domin Agata - 4,80 - wzorowe
5. Kłyszko Michał - 4,80 - wzorowe

klasa III a

1. Kamiński Kacper - 5,39 - wzorowe

2. Derewońko Jakub - 4,94- bardzo dobre

3. Lewandowski Maksymilian - 4,83- wzorowe

klasa III b


1. Dawid Martyna - 5,83- wzorowe

2. Nebelska Ewa - 5,78 - wzorowe

3. Rosiak Roksana - 5,67- wzorowe

4. Hałabura Aneta - 5,5- wzorowe

5. Wiśniewska Katarzyna - 5,5- wzorowe

6. Hojka Maciej - 5,44- wzorowe

7. Graczyk Jakub - 5,28- wzorowe

8. Żołądź Dawid - 5,0- wzorowe

9. Borowiecka Wiktoria - 4,89- wzorowe

10. Pniewska Wiktoria - 4,76- bardzo dobre

klasa III c


1. Żelek Wiktoria - 6,0- wzorowe

2. Lacroix Weronika - 5,33- wzorowe

3. Szewczyk Klaudia - 5,17- wzorowe

4. Adamczak Sara - 4,82- bardzo dobre.

 

 

 

 

 

Najlepsi uczniowie 2017/2018