^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

ELIMINACJE REJONOWE W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM

Po wygranych turniejach powiatowych nasi zawodnicy reprezentowali Zespół Szkół w Otyniu na turniejach rejonowych. Pierwsze do walki o finał wojewódzki przystąpiły dziewczynki ze szkoły podstawowej. 29.11.2016r. w Olbrachtowie drużyna w składzie: Kamila Krzywiecka kl.6c, Elisa Belardo kl.5a, Julka Dawid kl.3a po zaciętych meczach wywalczyły 2 miejsce, które dało im upragniony awans.

Chłopcy naszej szkoły podstawowej: Fabian Lopko kl.6b, Franek Papież i Mikołaj Nowak z kl.4a zaprezentowali swoje umiejętności na turnieju rejonowym 02.12.2016r. organizowanym przez ZS Otyń. W tym roku drużyny z innych szkół okazały się silniejsze i w końcowej klasyfikacji nasi tenisiści zajęli 4 miejsce co nie dało im awansu. 12.12.2016r. również w ZS Otyń odbył się turniej rejonowy dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych. Dziewczęta w składzie: Martyna Dawid i Wiktoria Borowiecka z kl.IIb po pięknej walce pokonały wszystkie swoje rywalki i zajęły 1 miejsce.

Również drużyna chłopców w składzie: Jakub Kowalczyk kl.IIa, Michał Misztal i Maciej Regus z kl.Ib nie przegrała w turnieju żadnego meczu i zakończyła rywalizacje na 1 miejscu. Nasi gimnazjaliści podobnie jak dziewczynki szkoły podstawowej będą reprezentowały Zespół Szkół w Otyniu w walce o medale Wojewódzkie Lubuskiej Olimpiady Młodzieży. Widać, że systematyczna praca na treningach przynosi efekty a nabyte umiejętności pozwalają rywalizować na poziomie wojewódzkim. 
Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach.

ELIMINACJE REJONOWE W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM