^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

Dzień Edukacji w Urzędzie Gminy

13 października w otyńskim ratuszu, kolejny już raz, Wójt Gminy Barbara Wróblewska podziękowała pedagogom za trud i zaangażowanie w nauczanie  i wychowywanie młodych pokoleń. Podczas uroczystości Wójt złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom oświaty, a nauczycielom szczególnie zasłużonym przyznała nagrody. W tym roku w gronie wyróżnionych nauczycieli znaleźli się: mgr Monika Modlińska – wicedyrektor Zespołu Szkół w Otyniu oraz mgr Małgorzata Kruk, mgr Aneta Smolicz, mgr Sławomira Sworzeń – Siusta i mgr Leszek Pańczak.

 

Oprócz nauczycieli świętowali także uczniowie. Za wybitne osiągnięcia w zakresie edukacji, sportu i kultury dwoje uczniów ZS w Otyniu otrzymało stypendium Wójta Gminy Otyń. Są to: Zofia Kmieć i Michał Kołaczkiewicz.

 

GRATULUJEMY!

Dzień Edukacji w Urzędzie Gminy