^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Dzień Edukacji Narodowej

„Ze szkołą przez wieki” – to hasło, które przyświecało tegorocznemu Dniowi Edukacji Narodowej w Zespole Szkół w Otyniu. Jak co roku, na sali gimnastycznej, cała społeczność szkolna oraz zaproszeni goście mogli obejrzeć program artystyczny, który z przymrużeniem oka pokazywał szkolną nierzeczywistość. Tym razem uczniowie zabrali nas w podróż przez epoki, popisując się niezwykłymi zdolnościami aktorskimi i poczuciem humoru.

Scenki przeplatane były utworami muzycznymi, które wykonywali soliści oraz zespół przygotowany przez panią Barbarę Tuczyńską. Na koniec były oczywiście życzenia dla wszystkich pedagogów i wręczenie własnoręcznie wykonanych karteczek. Samorząd Uczniowski podsumował również przeprowadzony konkurs, wyłaniając zwycięskich nauczycieli.

Dzień ten był też okazją do poświęcenia przez księdza proboszcza Zbigniewa Tartaka naszych dwóch atrakcji – placu zabaw „Podwórko Nivei” oraz „Siłowni pod chmurką”.  Po części oficjalnej zaproszeni goście oraz wszyscy pracownicy szkoły udali się na słodki poczęstunek.

Dziękujemy zaangażowanym w przygotowanie uroczystości, a przede wszystkim uczniom kl. 3b i 3c gimnazjum, bez których nawet najwspanialszy scenariusz nie wywołałby tylu pozytywnych emocji ;-)

M.P.K

Dzień Edukacji Narodowej