^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Nowa Rada Samorządu Uczniowskiego wybrana !

W dniu 20.09.2019r. uczniowie naszej szkoły oddawali swój głos na wybranych przez siebie kandydatów do Rady SU. W tym roku zarejestrowano 23 kandydatów, którzy przez tydzień prowadzili kampanię wyborczą, starając się zdobyć głosy wyborców.

Ostatecznie w skład rady weszły następujące uczennice: Aleksandra Mąkosza, Magdalena Józefowicz, Wiktoria Macikowska, Julia Trybus, Aleksandra Tomków, Karolina Tomków, Aleksander Kaczmarek, Aleksandra Macikowska, Bartosz Sosnowski, Milena Amrogowicz, Emilia Machowiak, Agata Zielińska, Weronika Kaczmarek, Nikola Kołodziej.

GRATULUJEMY !!!

Wszystkim kandydatom dziękujemy za chęci i zaangażowanie. Dla wielu z Was za roku będzie kolejna szansa, bo „razem budujemy społeczność tej szkoły!”

 

Opiekunki SU:

Kinga Popowicz

Elżbieta Marciniak

 

Nowa Rada Samorządu Uczniowskiego wybrana !