^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

Trzymaj formę

Realizacja Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj Formę” w naszej szkole nadal trwa!!

Po „100 okrążeniach na 100-lecie Niepodległości” przeszliśmy na salę gimnastyczną, gdzie zaczęliśmy kolejny etap realizacji projeku.

Tym razem „Trzymaj Formę” zaangażowało najmłodszą grupę wiekową. Wśród uczniów klas 2 - 4 SP nasze liderki zrealizowały część projektu pt.: „Młode Animatorki Sportu”. Gimnazjalistki przygotowały i przeprowadziły zajęcia sportowe w oparciu o gry i zabawy ruchowe.

 

Podczas tych nietypowych lekcji wychowania fizycznego, nastąpiła ciekawa interakcja. Maluchy bardzo chętnie uczestniczyły w zajęciach prowadzonych przez starsze koleżanki. Dużo dobrej zabawy z nutą rywalizacji sprawiły, że dzieci bardzo chętnie i aktywnie brały w nich udział.

Poniżej mała fotorelacja na podsumowanie zajęć.

Kinga Popowicz

Krystyna Klepacka

 

Trzymaj formę