^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

JOTT 2019 (HARCERSKIE WĘDROWANIE)

11 maja 2019 roku  harcerki z 2DH Łowcy Przygód wzięły udział w przedsięwzięciu,  które znane jest w Polsce i na świecie pod nazwą Jamboree On The Trail w skrócie JOTT.
Jest to czas, w którym harcerze w Polsce i skauci na całym świecie wędrują, by podziwiać otaczającą ich przyrodę, czerpać radość ze wspólnego wędrowania oraz aktywnie spędzać czas wolny.  W tym roku trasa wiodła z Nowej Soli do Lubieszowa i liczyła 10 kilometrów. Wędrowaliśmy poprzez pola, łąki lasy, by dotrzeć do miejsca piknikowego zlokalizowanego w przepięknym Kompleksie Folwarcznym w Lubieszowie. Tam mieliśmy czas na odpoczynek i smaczny posiłek.

Całe wydarzenie zorganizowane było przez komendę hufca Nowa Sól. Sobotnie przedpołudnie spędziliśmy w miłej i radosnej atmosferze wraz z bracią harcerską z naszego hufca. Był to czas na wspólne wędrowanie, śpiewanie, rozmowy i podziwianie przepięknych krajobrazów naszego regionu, co uwieczniliśmy na zdjęciach.

 

                                                                                                          dh. Krystyna Klepacka

JOTT 2019 (HARCERSKIE WĘDROWANIE)