^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Ogólnopolski Konkurs Czytelniczo- Literacko- Plastyczny

Już po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w  Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczo- Literacko- Plastycznym, którego organizatorem jest Centrum Edukacji "Lectura" w Aleksandrowie Łódzkim. Ideą tego konkursu jest rozwijanie kompetencji czytelniczych i upowszechnianie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży.
W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, również odnieśliśmy sukces. Jury przyznało I miejsce w kraju uczennicy klasy IIIa - Natalii Cyl za rozwiązanie testu wiedzy ze znajomości lektur.Test składał się z 30 pytań zamkniętych i jednego otwartego. W nagrodę Natalka otrzymała  drukarkę oraz dyplom uznania. Pozostali uczestnicy konkursu z klasy IIIa, 6a i 6b, również zostali uhonorowani dyplomami.

                                                                  Serdeczne gratulacje!!!
                                                                      Opiekun Bożena Lopko
Ogólnopolski Konkurs Czytelniczo- Literacko- Plastyczny