^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Gra Miejska „Jestem na tak”

Uczennice naszej szkoły (Emilia D., Martyna A., Emilia K.) 27.03.2019r. uczestniczyły w III edycji  Gry Miejskiej pt. „Jestem na tak”, która odbyła się na terenie miasta Nowa Sól. Celem Gry było popularyzowanie wiedzy na temat Parlamentu Europejskiego, wyborów do europarlamentu oraz poszerzenie wiedzy. 

o programie Erasmus+. Na terenie miasta zostało zlokalizowanych 7 punktów kontrolnych, na których gracze mieli się wykazać wiedzą na wyżej wymienione tematy. Drużyny musiały wykazać  się również dobrą kondycją i orientacją w terenie oraz znajomością zasad ruchu drogowego, aby sprawnie, bezbłędnie
i bezpiecznie dotrzeć do wyznaczonego na mapie punktu kontrolnego.

 

Dziewczęta z dużym zaangażowaniem uczestniczyły w grze, co zaowocowało zajęciem  3 miejsca. Gratulujemy !!!

Na zakończenie zmagań uczestnikom rozdano nagrody i zorganizowano integracyjny poczęstunek w stylu włoskim.   Deser tiramisu i pyszna pizza były miłym akcentem na zakończenie gry. 

Imprezę przygotował i przeprowadził Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy z Nowej Soli i Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct z Zielonej Góry.

Krystyna Klepacka

Gra Miejska „Jestem na tak”