^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Warsztaty Rękodzieła Artystycznego „Kolorowe Palmy"

W dniu 25.03.2019 r. w naszej szkole zostały przeprowadzone warsztaty Rękodzieła Artystycznego, na których 25 uczennic klas 6 i 7 szkoły podstawowej miały możliwość wykonywania przepięknych palm wielkanocnych w tradycyjnym stylu. Zajęcia przeprowadziła, tak jak w zeszłym roku, pani  Sabina Kawiak, która pokazała dziewczynom, w jaki sposób i jakimi technikami wykonać przepiękne, kolorowe palemki.

Nasze uczennice bardzo chętnie i z dużym zaangażowaniem  uczestniczyły w zajęciach, na których  rozwijały zdolności manualne i kreatywne. W twórczej  i radosnej atmosferze, przy wsparciu pani Sabiny, każda z dziewcząt wykonała piękną palmę, którą na pamiątkę tego spotkania zabrała do domu.

                                                                                                                      Krystyna Klepacka

 

Warsztaty Rękodzieła Artystycznego „Kolorowe Palmy"