^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Dzień Kobiet 2019

Dzień Kobiet, Dzień Kobiet niech każdy się dowie…

W miniony piątek (08.03.) w wielu miejscach na świecie obchodzono Międzynarodowy Dzień Kobiet. Nie inaczej było w naszej szkole. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego odwiedzili chyba każdą klasę i każdy zakamarek, aby znaleźć przedstawicielki tzw. „płci pięknej”. Każda dziewczynka otrzymała słodki upominek, a każda kobieta własnoręcznie wykonany przez uczniów button.

 

                                                                                                                      Opiekunki SU:

Kinga Popowicz

Elżbieta Marciniak

 

W tym miejscu dziękujemy również p. Irminie Przybylskiej – Strzelczyk za pomoc w organizacji.

Dzień Kobiet 2019