^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI 2019

  W dniu 20 lutego odbył się, wpisany w tradycję naszej szkoły konkurs recytatorski. Wzięło w nim udział sześćdziesięciu uzdolnionych w tej dziedzinie sztuki uczniów. Zainteresowanie było tak duże, że trzeba było przeprowadzić eliminacje klasowe, aby wyłonić najlepszych przedstawicieli zespołów.

 Gratulujemy każdemu z wykonawców odwagi, determinacji, wrażliwości oraz otwartości na wartości poezji. Jury konkursu miało trudne zadanie, ponieważ wszyscy uczestnicy byli bardzo dobrze przygotowani, a poziom prezentacji świadczył o dużym nakładzie pracy i talencie recytatorskim wykonawców.

Spośród uczniów klas 1-3 SP jury zdecydowało przyznać:

 

I miejsce – Julii Kaproń z klasy 2a,

II miejsce – Julianowi Lisowi z klasy 2a,

III miejsce – Aleksandrze Michalak z klasy 2c.

W kategorii uczniów klas 4-6 SP, najlepiej w ocenie jurorów zaprezentowali się:

Maria Jas z klasy 6a – I miejsce,

Bartosz Wicha z klasy 5b – II miejsce,

Aleksandra Jensch z klasy 5d – III miejsce.

Milena Loba i Julia Trybus z klasy 4b otrzymały wyróżnienia.

Spośród uczniów najstarszych klas naszej szkoły przyznało:

I miejsce – Natalii Cyl z klasy IIIA,

II miejsce – Dominice Hałaburze z klasy IIIB,

III miejsce – Alicji Fabickiej z klasy IIIB.

Wyróżnienie otrzymała Milena Majewska z klasy IIIC.

  Laureaci trzech pierwszych miejsc w każdej z kategorii wiekowych wywalczyli sobie prawo do reprezentowania naszej szkoły w prezentacjach powiatowych LUBUSKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO PRO ARTE 2019 w Nowej Soli. GRATULUJEMY!

Dominika Tomków

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI 2019