^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Noc Filmowa

           Jak zacząć ferie zimowe? Od wyjazdu? „Wyspania się?” Otóż nic bardziej mylnego!!

Uczniowie naszej szkoły ferie zimowe rozpoczynają od nocy spędzonej w szkole. Po raz kolejny SU wraz z opiekunami zorganizował Noc Filmową i Gier Planszowych. Szkolna brać przejęła we władanie salę gimnastyczną w nocy z 11/12.01. Najbardziej wytrwali dotrwali do białego rana, innym „pozwolono” na 2-3 godzinną drzemkę.

            Noc uświetniła swoimi planszówkami p. Irmina Przybylska – Strzelczyk. W tym miejscu dziękujemy za przybycie, a przede wszystkim za cierpliwość i wytrwałość w prowadzeniu rozgrywek.

 

            Ci, którzy nie zapałali miłością do planszówek swoją energię rozładowali w układach tanecznych zaproponowanych przez samych siebie. Gry i tańce zdominowały wieczór, usuwając (co cieszy) w cień filmowy aspekt nocy.

            Dla uczniów była to szansa na integrację, poznanie alternatywy spędzania wolnego czasu oraz spojrzenie na drugiego człowieka z nieco innej (na co dzień nieznanej) strony.

          

                                                                                                                                 Opiekunki SU

Kinga Popowicz

Elżbieta Marciniak

 

Noc Filmowa