^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Jasełka 2018

W piątek, 21 grudnia mieliśmy okazję zobaczyć przedstawienie jasełkowe, w którym sceny biblijne przeplatały się z tymi, jakich sami niejednokrotnie jesteśmy uczestnikami w naszych domach w wigilię Bożego Narodzenia. Nie zabrakło tradycyjnej krzątaniny przy potrawach, łamania opłatkiem, nieporozumień, zwierząt mówiących ludzkim głosem o ludziach żyjących jak pies z kotem, choinki…  Zdolnościami aktorskimi, recytatorskimi i wokalnymi popisali się uczniowie klasy 7a oraz klasy 2a i 2c. 

  Bardzo aktywny udział widzów sprawił, że każdy mógł poczuć się twórcą. A wszystko po to, aby skłonić nas do refleksji nad istotą tych świąt. „Jezus przychodzi do nas takich, jakimi jesteśmy”. Czy tym razem zostanie zauważony? Dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom, nauczycielom, rodzicom, pracownikom szkoły za pomoc w realizacji jasełek.                                                                                                                                                                                      

 

Dominika Tomków

Jasełka 2018