^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.

Pasowanie na czytelników

   W środę, 21.11.2018r., odbyła się w szkole wyjątkowa uroczystość przygotowana przez Panią Jolantę Witek – Morawską. Uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani na pełnoprawnych czytelników szkolnej biblioteki. Od teraz mogą tak jak inni uczniowie korzystać z jej zasobów.
W tej ważnej chwili towarzyszyli im koledzy z klas drugich i klasy trzeciej.

 

  Uroczystość uświetnili uczniowie klasy 7 a, członkowie kółka teatralnego, którzy zaprezentowali spektakl pt. „Królewna się nudzi”, przygotowany pod kierownictwem Pani Małgorzaty Kruk.
Młodzi aktorzy spisali się znakomicie, prezentując wyjątkową wrażliwość sceniczną i umiejętności aktorskie. Dodać należy również, że uczniowie samodzielnie przygotowali i wykonali dekoracje sceniczne, które wymyśliła i zaplanowała ich koleżanka z klasy, Martyna.

Przedstawienie mogli również zobaczyć najmniejsi członkowie szkolnej społeczności, czyli przedszkolaki.   

opracowała mgr M. Kruk

Pasowanie na czytelników