^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

WOJEWÓDZKI TURNIEJ RODZINNY

WOJEWÓDZKI TURNIEJ RODZINNY W TENISIE STOŁOWYM Z OKAZJI 100-LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ RZECZPOSPOLITĄ POLSKĄ

                  10.11.2018r. w naszej szkole odbył się turniej  w tenisie stołowym. Wzięło w nim udział 45 drużyn rodzinnych naszego województwa, między innymi z Lubska, Gorzowa Wielkopolskiego, Świebodzina, Jasienia Nowogrodu Bobrzańskiego, Zielonej Góry, Nowej Soli oraz rodziny gospodarzy ( z Otynia, Modrzycy, Ługów, Zakęcia i Konradowa).

Pan Dyrektor, Jarosław Suski  przywitał przybyłych gości: Anetę Smolicz Przewodniczącą Rady Miejskiej w Otyniu, Alaina i Kingę Kapuszinski z Belgii, Tomasza Sroczyńskiego Radnego Miasta Zielonej Góry, Ryszarda Kulczyckiego Prezesa Lubuskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego, Radnych Roberta Kutryna i Andrzeja Bogusiewicza oraz wszystkich przybyłych do naszej szkoły. Rywalizację sportową poprzedził występ laureatów konkursów pieśni i wiersza patriotycznego.  Turniej rozgrywany był w 6 kategoriach. Uczestnicy mieli możliwość prezentowania swoich umiejętności sportowych. W przerwach pomiędzy meczami spotykali się w kawiarence przy cieście i napojach, nawiązywali znajomości z członkami innych rodzin, których tenis stołowy jest wspólną rodzinną pasją. Wymieniali swoje doświadczenia , a przede wszystkim dobrze się bawili spędzając wspólnie czas na aktywności fizycznej. Stołówka szkolna poczęstowała uczestników pysznym obiadem. Na twarzach uczestników można było zobaczyć wiele radości. Mecze turniejowe były bardzo wyrównane. Walka sportowa trwała do ostatniej piłki. Ostateczne wyniki rodzin to: SKRZATY -1m. Kogut (Nowogród Bobrzański), 2m. Mierzwiak (Nowogród Bobrzański), 3m. Marcinkiewicz (Nowogród Bobrzański), POCZĄTKUJĄCE  DZIEWCZYNKI –1m.  Kamińscy (Lubsko), 2. Hyżak  (Ługi), 3m. Kubiak (Otyń), POCZĄTKUJĄCY CHŁOPCY – 1m. Babiak (Nowogród Bobrański),  2m. Nowak (Otyń), 3m. Kopania (Nowogród Bobrzański), MŁODZICZKA- 1m. Sokołowscy (Zielona Góra), 2m. Kulczyccy (Gorzów Wielkopolski), 3m. Dawid (Otyń), MŁODZICY – 1m. Dawidowicz (Świebodzin), 2m. Papież (Konradowo), 3m. Śledzińscy (Nowogród Bobrański), OPEN – 1m. Lopko (Otyń), 2m. Skrzypczak/Lesiak (Lubsko), 3m. Krzywieccy (Jasień). Otrzymali oni nagrody ufundowane przez: Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego, Urząd Miejski w Otyń, Alaina i Kingę Kapuszinski z Belgii, którzy dodatkowo nagrodzili najmłodszych uczestników turnieju: Hanię Lewczuk i Julka Nowaka.

Dziękujemy Panu Dyrektorowi Jarosławowi Suskiemu, Rodzicom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie turnieju.

mgr Marzena Mituta

 

WOJEWÓDZKI TURNIEJ RODZINNY