^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

IX Powiatowy Festiwal Pieśni Żołnierskich i Patriotycznych

W Nowosolskim Domu Kultury odbył się IX Powiatowy Festiwal Pieśni Żołnierskich i Patriotycznych. Nie zabrakło na nim również naszych najzdolniejszych artystów . Ogromny sukces odniosły Klara i Karolina Lachowicz, które w swoich kategoriach wiekowych zdobyły pierwsze miejsca, prezentując nie tylko zdolności wokalne, ale również doskonały warsztat instrumentalny - serdecznie podziękowania dla Pani Jolanty Duszeńko-Lachowicz. Drugie miejsca wyśpiewały Wiktoria Szyszka i Ala Fabicka, na trzecim miejscu podium stanął zespół w składzie Dominika Hałabura, Michał Misztal i Klara Lachowicz oraz solistka Ola Jensch. Wyróżnione natomiast zostały Natalia Cyl i Dominika Miniewska. Gratulujemy wszystkim wspaniałych występów.

IX Powiatowy Festiwal Pieśni Żołnierskich i Patriotycznych