^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

„Trzymaj Formę” ponownie w naszej szkole

„Trzymaj Formę” to Ogólnopolski Program realizowany pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki, który w naszej szkole organizowany jest od kilku lat. Głównym założeniem programu jest propagowanie zbilansowanego odżywiania połączonego
z aktywnością fizyczną.

„1oo okrążeń na 100 – lecie Niepodległości” - pod takim hasłem odbył się w dniu 07 listopada pierwszy sportowy event w ramach Ogólnopolskiego Programu „Trzymaj Formę” edycja 2018/2019.

 

            Po krótkiej rozgrzewce, ochotnicy z naszej szkoły zmierzyli się z własną kondycją na szkolnym boisku. Każdy uczestnik biegł w swoim tempie i w ramach swoich możliwości. Jedni przebiegli dwa okrążenia, inni nawet sześć. Najważniejsze, że zespołowo udało się osiągnąć cel
a uśmiech nie schodził z twarzy biegaczy.

 

Gratulujemy sportowego zacięcia. Pamiętajmy: ruch to zdrowie!

 

Kinga Popowicz i Krystyna Klepacka

 

„Trzymaj Formę” ponownie w naszej szkole