^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

„Aktywność mierzona okrążeniami” - II miejsce

II miejsce dla SP Otyń za projekt edukacyjny „Aktywność mierzona okrążeniami”

Dnia 6 listopada br. w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorzowie Wlkp. uczestniczyliśmy w konferencji podsumowującej konkurs na projekt edukacyjny „Trzymaj Formę! Dbając o zdrowie, dbasz o Niepodległą”, realizowany w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj Formę!” w roku szkolnym 2017/2018.


W trakcie uroczystości mieliśmy zaszczyt odebrać II nagrodę w postaci sprzętu sportowego za autorski projekt zrealizowany w naszej szkole pt. „Aktywność mierzona okrążeniami”. Spośród wielu projektów nadesłanych z całego województwa lubuskiego, nasz uplasował się bardzo wysoko. Dziękujemy i gratulujemy wszystkim, którzy włączyli się w jego realizację.
Czytaj o wydarzeniu również na stronie:
http://wsse.gorzow.pl/o-nas/aktualnosci/1270-konferencja-i-podsumowanie-konkursu-na-projekt-edukacyjny-trzymaj-forme-dbajac-o-zdrowie-dbasz-o-niepodlegla      

                                                                                  Koordynator    Krystyna Klepacka

Współrealizator Kinga Popowicz

 

„Aktywność mierzona okrążeniami” - II miejsce